Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Золушка в Киеве

Золушка

Киев, 18 февраля 2018 г, 12:00
Театр Актер Театр Актер
вул. Велика Житомирська, 40
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Попелюшка Актор. Kids Яка дівчинка не мріє потрапити на королівський бал? Кришталеві туфельки, казкові перетворення, закоханий Принц та справжня Фея – не пропустіть цієї зими чарівну історію Попелюшки від бібліотеки Botan та театру «Актор»! Що робити, якщо вас ображають злі сестри, як перетворити гарбуз на позолочену карету та закохати в себе принца маленьким і дорослим глядачам розкажуть директор департаменту культури КМДА Діана Попова та актори театру. Читають: Діана Попова, Вікторія Білан-Ращук, Аполлінарія Василина, Вікторія Муштей, Петро Русанєнко, Олександр Жила. Композитор – Юрій Звонар.


Заказать и купить билеты на Золушка можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Золушка в Киеве состоится 18 февраля 2018 г, 12:00, Театр Актер.

Попелюшка

Актор. Kids

Яка дівчинка не мріє потрапити на королівський бал? Кришталеві туфельки, казкові перетворення, закоханий Принц та справжня Фея – не пропустіть цієї зими чарівну історію Попелюшки від бібліотеки Botan та театру «Актор»!

Що робити, якщо вас ображають злі сестри, як перетворити гарбуз на позолочену карету та закохати в себе принца маленьким і дорослим глядачам розкажуть директор департаменту культури КМДА Діана Попова та актори театру.

Читають: Діана Попова, Вікторія Білан-Ращук, Аполлінарія Василина, Вікторія Муштей, Петро Русанєнко, Олександр Жила.

Композитор – Юрій Звонар.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber