theatre performance Cinderella in Kyiv

Cinderella

Kyiv, 18 February 2018 , 12:00
Театр «Актор» Театр «Актор»
вул. Велика Житомирська, 40
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Попелюшка Актор. Kids Яка дівчинка не мріє потрапити на королівський бал? Кришталеві туфельки, казкові перетворення, закоханий Принц та справжня Фея – не пропустіть цієї зими чарівну історію Попелюшки від бібліотеки Botan та театру «Актор»! Що робити, якщо вас ображають злі сестри, як перетворити гарбуз на позолочену карету та закохати в себе принца маленьким і дорослим глядачам розкажуть директор департаменту культури КМДА Діана Попова та актори театру. Читають: Діана Попова, Вікторія Білан-Ращук, Аполлінарія Василина, Вікторія Муштей, Петро Русанєнко, Олександр Жила. Композитор – Юрій Звонар.


Order and buy tickets on Cinderella you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Cinderella in Kyiv will held 18 February 2018 , 12:00, Театр «Актор».

Попелюшка

Актор. Kids

Яка дівчинка не мріє потрапити на королівський бал? Кришталеві туфельки, казкові перетворення, закоханий Принц та справжня Фея – не пропустіть цієї зими чарівну історію Попелюшки від бібліотеки Botan та театру «Актор»!

Що робити, якщо вас ображають злі сестри, як перетворити гарбуз на позолочену карету та закохати в себе принца маленьким і дорослим глядачам розкажуть директор департаменту культури КМДА Діана Попова та актори театру.

Читають: Діана Попова, Вікторія Білан-Ращук, Аполлінарія Василина, Вікторія Муштей, Петро Русанєнко, Олександр Жила.

Композитор – Юрій Звонар.

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber