Concert Battle Of The Bands in Kyiv - 1

Battle Of The Bands, Дети

Kyiv, 22 April 2018 , 18:00
International Center of Culture and Arts International Center of Culture and Arts
Аллея Героев Небесной Сотни, 1
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Концерт «Битва Оркестрів — Діти» у Києві відбудеться 22 квітня 2018 г, 18:00, Міжнародний Центр Культури та Мистецтв.Вперше в Україні!22 КВІТНЯ 2018 РОКУ «Битва Оркестрів - ДІТИ»!КИЇВ vs ЛЬВІВ!На сцені Жовтневого Палацу зійдуться провідні дитячі оркестри країни - Естрадно-духовий оркестр «СУВЕНІР» (Київ), диригент Олександр Білошапка та духовий оркестр «Львівські фанфари» (Львів), диригент Андріян Леськів.Вік учасників від 5 до 16 років!!!За концепцією шоу «Битва Оркестрів Діти» на сцені одночасно знаходяться два колективи, які кидають один одному виклик і намагаються перевершити своїх вiзавi власною майстерністю та винахідливістю. Також у шоу приймають участь запрошені «ЗІРКОВІ ГОСТІ», з якими оркестри виступатимуть спільно.Одним із зіркових ведучих шоу «Битва Оркестрів Діти» стане суперфіналіст четвертого сезону «Голос Діти», харизматичний молодий співак — Олександр Міньонок. Друга пара зіркових ведучих на шоу: -Юрій Ткач — відомий комік, танцюр, співак, актор, у всіх своїх амплуа він підкорює серця глядачів. -Дует Юрію на сцені шоу складе чарівна ведуча — Христина Педь.Також для вас справжнім сюрпризом буде виступ рок- гурту «Нумер 482» разом з Катериною Кузякіною, які виконають разом пісню «Добрий Ранок Україно». Цей виступ стане справжнім вибухом неймовірної суміші таланту, досвіду та запальної юності. Шоу поєднує у собі віртуозність та талант диригентів та дитячих оркестрів, гумор і креатив кожного з понад 100 юних музикантів, солістів, танцюристів та ведучих, які в цей вечір виступатимуть для столичної публіки!Музична "битва" складається з трьох частин:АВТОРСЬКИЙ ТУР – оркестри виконують авторські аранжування диригентів.НАЦІОНАЛЬНИЙ ТУР – оркестри виконують народні, класичні та сучасні національні хіти.СВІТОВІ ХІТИ – оркестри виконують найвідоміші світові шедеври від класичної музики до рока та найсвіжіших хітів!Шоу насичене романтикою і драмою кожної ноти!Переможця шоу «БИТВА ОРКЕСТРІВ ДІТИ» обирає тільки глядач, який присутній у залі! Для обрання переможця необхідно опустити свій квиток в один з двох боксів з логотипами оркестрів.«Битва Оркестрів Діти» – вражаюче поєднання дитячого таланту та фантазії диригентів, як і саме місце проведення – величний Міжнародний Центр Культури та Мистецтв! Звук, світло, спецефекти і сценічна архітектура порадують навіть вимогливого глядача.Шоу створюється прямо на очах глядачів зачаровуючі присутніх захоплюючою атмосферою боротьби та непідробних емоцій! Битва Оркестрів Діти – це непересічна подія, яка не залишить байдужим жодного! Це треба побачити!Унікальну концепцію шоу «Битва Оркестрів – Діти», аналогів якому немає в усьому світі, створила компанія «Magic Box». Організацією концерту займаються справжні професіонали своєї справи - компанії «Квартал-Концерт» та «Magic Box» - це означає, що «БИТВА ОРКЕСТРІВ ДІТИ» пройде на найвищому рівні!Оркестри вже готуються, підготуйся i ти!

Order and buy tickets on Battle Of The Bands, Дети you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Battle Of The Bands in Kyiv will held 22 April 2018 , 18:00, International Center of Culture and Arts.

Концерт «Битва Оркестрів — Діти» у Києві відбудеться 22 квітня 2018 г, 18:00, Міжнародний Центр Культури та Мистецтв.
Вперше в Україні!
22 КВІТНЯ 2018 РОКУ «Битва Оркестрів - ДІТИ»!
КИЇВ vs ЛЬВІВ!
На сцені Жовтневого Палацу зійдуться провідні дитячі оркестри країни - Естрадно-духовий оркестр «СУВЕНІР» (Київ), диригент Олександр Білошапка та духовий оркестр «Львівські фанфари» (Львів), диригент Андріян Леськів.
Вік учасників від 5 до 16 років!!!
За концепцією шоу «Битва Оркестрів Діти» на сцені одночасно знаходяться два колективи, які кидають один одному виклик і намагаються перевершити своїх вiзавi власною майстерністю та винахідливістю. Також у шоу приймають участь запрошені «ЗІРКОВІ ГОСТІ», з якими оркестри виступатимуть спільно.
Одним із зіркових ведучих шоу «Битва Оркестрів Діти» стане суперфіналіст четвертого сезону «Голос Діти», харизматичний молодий співак — Олександр Міньонок.

Друга пара зіркових ведучих на шоу:
-Юрій Ткач — відомий комік, танцюр, співак, актор, у всіх своїх амплуа він підкорює серця глядачів.
-Дует Юрію на сцені шоу складе чарівна ведуча — Христина Педь.
Також для вас справжнім сюрпризом буде виступ рок- гурту «Нумер 482» разом з Катериною Кузякіною, які виконають разом пісню «Добрий Ранок Україно». Цей виступ стане справжнім вибухом неймовірної суміші таланту, досвіду та запальної юності.
Шоу поєднує у собі віртуозність та талант диригентів та дитячих оркестрів, гумор і креатив кожного з понад 100 юних музикантів, солістів, танцюристів та ведучих, які в цей вечір виступатимуть для столичної публіки!
Музична "битва" складається з трьох частин:
АВТОРСЬКИЙ ТУР – оркестри виконують авторські аранжування диригентів.
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТУР – оркестри виконують народні, класичні та сучасні національні хіти.
СВІТОВІ ХІТИ – оркестри виконують найвідоміші світові шедеври від класичної музики до рока та найсвіжіших хітів!
Шоу насичене романтикою і драмою кожної ноти!
Переможця шоу «БИТВА ОРКЕСТРІВ ДІТИ» обирає тільки глядач, який присутній у залі! Для обрання переможця необхідно опустити свій квиток в один з двох боксів з логотипами оркестрів.
«Битва Оркестрів Діти» – вражаюче поєднання дитячого таланту та фантазії диригентів, як і саме місце проведення – величний Міжнародний Центр Культури та Мистецтв! Звук, світло, спецефекти і сценічна архітектура порадують навіть вимогливого глядача.
Шоу створюється прямо на очах глядачів зачаровуючі присутніх захоплюючою атмосферою боротьби та непідробних емоцій! Битва Оркестрів Діти – це непересічна подія, яка не залишить байдужим жодного! Це треба побачити!
Унікальну концепцію шоу «Битва Оркестрів – Діти», аналогів якому немає в усьому світі, створила компанія «Magic Box». Організацією концерту займаються справжні професіонали своєї справи - компанії «Квартал-Концерт» та «Magic Box» - це означає, що «БИТВА ОРКЕСТРІВ ДІТИ» пройде на найвищому рівні!
Оркестри вже готуються, підготуйся i ти!

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber