Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Битва Оркестров в Киеве - 1

Битва Оркестров, Дети

Киев, 22 апреля 2018 г, 18:00
Международный центр культуры и искусств Международный центр культуры и искусств
Аллея Героев Небесной Сотни, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Концерт «Битва Оркестрів — Діти» у Києві відбудеться 22 квітня 2018 г, 18:00, Міжнародний Центр Культури та Мистецтв.Вперше в Україні!22 КВІТНЯ 2018 РОКУ «Битва Оркестрів - ДІТИ»!КИЇВ vs ЛЬВІВ!На сцені Жовтневого Палацу зійдуться провідні дитячі оркестри країни - Естрадно-духовий оркестр «СУВЕНІР» (Київ), диригент Олександр Білошапка та духовий оркестр «Львівські фанфари» (Львів), диригент Андріян Леськів.Вік учасників від 5 до 16 років!!!За концепцією шоу «Битва Оркестрів Діти» на сцені одночасно знаходяться два колективи, які кидають один одному виклик і намагаються перевершити своїх вiзавi власною майстерністю та винахідливістю. Також у шоу приймають участь запрошені «ЗІРКОВІ ГОСТІ», з якими оркестри виступатимуть спільно.Одним із зіркових ведучих шоу «Битва Оркестрів Діти» стане суперфіналіст четвертого сезону «Голос Діти», харизматичний молодий співак — Олександр Міньонок. Друга пара зіркових ведучих на шоу: -Юрій Ткач — відомий комік, танцюр, співак, актор, у всіх своїх амплуа він підкорює серця глядачів. -Дует Юрію на сцені шоу складе чарівна ведуча — Христина Педь.Також для вас справжнім сюрпризом буде виступ рок- гурту «Нумер 482» разом з Катериною Кузякіною, які виконають разом пісню «Добрий Ранок Україно». Цей виступ стане справжнім вибухом неймовірної суміші таланту, досвіду та запальної юності. Шоу поєднує у собі віртуозність та талант диригентів та дитячих оркестрів, гумор і креатив кожного з понад 100 юних музикантів, солістів, танцюристів та ведучих, які в цей вечір виступатимуть для столичної публіки!Музична "битва" складається з трьох частин:АВТОРСЬКИЙ ТУР – оркестри виконують авторські аранжування диригентів.НАЦІОНАЛЬНИЙ ТУР – оркестри виконують народні, класичні та сучасні національні хіти.СВІТОВІ ХІТИ – оркестри виконують найвідоміші світові шедеври від класичної музики до рока та найсвіжіших хітів!Шоу насичене романтикою і драмою кожної ноти!Переможця шоу «БИТВА ОРКЕСТРІВ ДІТИ» обирає тільки глядач, який присутній у залі! Для обрання переможця необхідно опустити свій квиток в один з двох боксів з логотипами оркестрів.«Битва Оркестрів Діти» – вражаюче поєднання дитячого таланту та фантазії диригентів, як і саме місце проведення – величний Міжнародний Центр Культури та Мистецтв! Звук, світло, спецефекти і сценічна архітектура порадують навіть вимогливого глядача.Шоу створюється прямо на очах глядачів зачаровуючі присутніх захоплюючою атмосферою боротьби та непідробних емоцій! Битва Оркестрів Діти – це непересічна подія, яка не залишить байдужим жодного! Це треба побачити!Унікальну концепцію шоу «Битва Оркестрів – Діти», аналогів якому немає в усьому світі, створила компанія «Magic Box». Організацією концерту займаються справжні професіонали своєї справи - компанії «Квартал-Концерт» та «Magic Box» - це означає, що «БИТВА ОРКЕСТРІВ ДІТИ» пройде на найвищому рівні!Оркестри вже готуються, підготуйся i ти!

Заказать и купить билеты на Битва Оркестров, Дети можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Битва Оркестров в Киеве состоится 22 апреля 2018 г, 18:00, Международный центр культуры и искусств.

Концерт «Битва Оркестрів — Діти» у Києві відбудеться 22 квітня 2018 г, 18:00, Міжнародний Центр Культури та Мистецтв.
Вперше в Україні!
22 КВІТНЯ 2018 РОКУ «Битва Оркестрів - ДІТИ»!
КИЇВ vs ЛЬВІВ!
На сцені Жовтневого Палацу зійдуться провідні дитячі оркестри країни - Естрадно-духовий оркестр «СУВЕНІР» (Київ), диригент Олександр Білошапка та духовий оркестр «Львівські фанфари» (Львів), диригент Андріян Леськів.
Вік учасників від 5 до 16 років!!!
За концепцією шоу «Битва Оркестрів Діти» на сцені одночасно знаходяться два колективи, які кидають один одному виклик і намагаються перевершити своїх вiзавi власною майстерністю та винахідливістю. Також у шоу приймають участь запрошені «ЗІРКОВІ ГОСТІ», з якими оркестри виступатимуть спільно.
Одним із зіркових ведучих шоу «Битва Оркестрів Діти» стане суперфіналіст четвертого сезону «Голос Діти», харизматичний молодий співак — Олександр Міньонок.

Друга пара зіркових ведучих на шоу:
-Юрій Ткач — відомий комік, танцюр, співак, актор, у всіх своїх амплуа він підкорює серця глядачів.
-Дует Юрію на сцені шоу складе чарівна ведуча — Христина Педь.
Також для вас справжнім сюрпризом буде виступ рок- гурту «Нумер 482» разом з Катериною Кузякіною, які виконають разом пісню «Добрий Ранок Україно». Цей виступ стане справжнім вибухом неймовірної суміші таланту, досвіду та запальної юності.
Шоу поєднує у собі віртуозність та талант диригентів та дитячих оркестрів, гумор і креатив кожного з понад 100 юних музикантів, солістів, танцюристів та ведучих, які в цей вечір виступатимуть для столичної публіки!
Музична "битва" складається з трьох частин:
АВТОРСЬКИЙ ТУР – оркестри виконують авторські аранжування диригентів.
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТУР – оркестри виконують народні, класичні та сучасні національні хіти.
СВІТОВІ ХІТИ – оркестри виконують найвідоміші світові шедеври від класичної музики до рока та найсвіжіших хітів!
Шоу насичене романтикою і драмою кожної ноти!
Переможця шоу «БИТВА ОРКЕСТРІВ ДІТИ» обирає тільки глядач, який присутній у залі! Для обрання переможця необхідно опустити свій квиток в один з двох боксів з логотипами оркестрів.
«Битва Оркестрів Діти» – вражаюче поєднання дитячого таланту та фантазії диригентів, як і саме місце проведення – величний Міжнародний Центр Культури та Мистецтв! Звук, світло, спецефекти і сценічна архітектура порадують навіть вимогливого глядача.
Шоу створюється прямо на очах глядачів зачаровуючі присутніх захоплюючою атмосферою боротьби та непідробних емоцій! Битва Оркестрів Діти – це непересічна подія, яка не залишить байдужим жодного! Це треба побачити!
Унікальну концепцію шоу «Битва Оркестрів – Діти», аналогів якому немає в усьому світі, створила компанія «Magic Box». Організацією концерту займаються справжні професіонали своєї справи - компанії «Квартал-Концерт» та «Magic Box» - це означає, що «БИТВА ОРКЕСТРІВ ДІТИ» пройде на найвищому рівні!
Оркестри вже готуються, підготуйся i ти!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber