Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Бенефіс Ніколо Петраша «Нікому тебе не віддам» в Киеве

Бенефіс Ніколо Петраша «Нікому тебе не віддам»

Киев, 27 апреля 2018 г, 19:00
Национальный дворец искусств Украина Национальный дворец искусств Украина
ул. Б.Васильковская, 103
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Ніколо Петраш- відомий український композитор, співак, автор багатьох хітів. З ним співпрацюють справжні гранди української естради.- співаки і поети. Ніколо пише музику, яка проникає в душу і підкорює своєю глибиною . Його пісні виконують на міжнародних фестивалях і конкурсах, вивчають в школах. Його пісні вважаються візитними карточками багатьох артистів, дуже швидко ідуть " в народ". Пісні " Одолжила", " Ночь-разлучница", " Птица вольная" ", " Дівчина- весна", " То любов", " Карпати", " Первая любовь"( дует з Д. Гордоном ) ," Перемога", для Н. Бучинської ; " Друзьям" , " Спасибо за любов" для Алли Кудлай; " Напополам" для Ірини Білик . Та багато інших. Його пісня -реквієм " Возвращайся" , присвячена В. Лобановському щорічно звучить у виконанні Т. Гвердцителі на відкритті футбольного турніру імені В. Лобановського . А пісня " Перемога" стала справжнім гімном травневих свят для ветеранів. Більше 50 . пісень створено у співавторстві з Юрієм Рибчинським . У концерті візьмуть участь відомі зірки української естради - Юрій Рибчинський, Наталія Бучинська, Олександр Пономарьов , Павло Зібров, Катерина Бужинська, Міла Нітіч , Алла Кудлай, Петро Чорний, Дмитро Гордон, Михайло Поплавський, Ольга Сумська, " Лісапетний батальйон" , шоу-дует " Віва" та інші .

Заказать и купить билеты на Бенефіс Ніколо Петраша «Нікому тебе не віддам» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Бенефіс Ніколо Петраша «Нікому тебе не віддам» в Киеве состоится 27 апреля 2018 г, 19:00, Национальный дворец искусств Украина .

Ніколо Петраш- відомий український композитор, співак, автор багатьох хітів. З ним співпрацюють справжні гранди української естради.- співаки і поети. Ніколо пише музику, яка проникає в душу і підкорює своєю глибиною . Його пісні виконують на міжнародних фестивалях і конкурсах, вивчають в школах. Його пісні вважаються візитними карточками багатьох артистів, дуже швидко ідуть " в народ". Пісні " Одолжила", " Ночь-разлучница", " Птица вольная" ", " Дівчина- весна", " То любов", " Карпати", " Первая любовь"( дует з Д. Гордоном ) ," Перемога", для Н. Бучинської ; " Друзьям" , " Спасибо за любов" для Алли Кудлай; " Напополам" для Ірини Білик . Та багато інших. Його пісня -реквієм " Возвращайся" , присвячена В. Лобановському щорічно звучить у виконанні Т. Гвердцителі на відкритті футбольного турніру імені В. Лобановського . А пісня " Перемога" стала справжнім гімном травневих свят для ветеранів. Більше 50 . пісень створено у співавторстві з Юрієм Рибчинським .

У концерті візьмуть участь відомі зірки української естради - Юрій Рибчинський, Наталія Бучинська, Олександр Пономарьов , Павло Зібров, Катерина Бужинська, Міла Нітіч , Алла Кудлай, Петро Чорний, Дмитро Гордон, Михайло Поплавський, Ольга Сумська, " Лісапетний батальйон" , шоу-дует " Віва" та інші .

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber