Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Бенефіс Ніколо Петраша «Нікому тебе не віддам» в Киеве

Бенефіс Ніколо Петраша «Нікому тебе не віддам»

Киев, 27 апреля 2018 г, 19:00
Национальный дворец искусств Украина Национальный дворец искусств Украина
ул. Б.Васильковская, 103
Киев
+380445905555
200 - 1500 грн.
До события осталось:
2018
3
27
19
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
Ніколо Петраш - відомий український композитор, співак, автор багатьох хітів. З ним співпрацюють справжні гранди української естради - співаки і поети. Ніколо пише музику, яка проникає в душу  і підкорює своєю глибиною. Його пісні виконують  на міжнародних  фестивалях і конкурсах, вивчають в школах. Його пісні вважаються візитними карточками багатьох артистів, дуже швидко ідуть "в народ". Пісні "Одолжила", "Ночь-разлучница", "Птица вольная" для Таісіі Повалій; Дівчина-весна", "То  любов", "Карпати", "Первая любовь" (дует з Д. Гордоном), "Перемога", для Н. Бучинської; "Друзьям", "Спасибо за любов" для Алли Кудлай; "Напополам" для Ірини Білик. Та багато інших. Його пісня -реквієм "Возвращайся", присвячена В. Лобановському щорічно звучить у виконанні Т. Гвердцителі на відкритті футбольного турніру імені В. Лобановського. А пісня "Перемога" стала справжнім гімном травневих свят для ветеранів. Більше 50 пісень  створено у співавторстві з Юрієм Рибчинським. У концерті візьмуть участь відомі зірки української естради - Юрій Рибчинський, Наталія Бучинська, Олександр Пономарьов, Павло Зібров, Катерина Бужинська, Алла Кудлай, Петро Чорний, Дмитро Гордон, Михайло Поплавський, Ольга Сумська, "Лісапетний батальйон", шоу-дует "Віва" та інші.

Заказать и купить билеты на Бенефіс Ніколо Петраша «Нікому тебе не віддам» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Бенефіс Ніколо Петраша «Нікому тебе не віддам» в Киеве состоится 27 апреля 2018 г, 19:00, Национальный дворец искусств Украина .

Ніколо Петраш - відомий український композитор, співак, автор багатьох хітів. З ним співпрацюють справжні гранди української естради - співаки і поети. Ніколо пише музику, яка проникає в душу  і підкорює своєю глибиною. Його пісні виконують  на міжнародних  фестивалях і конкурсах, вивчають в школах. Його пісні вважаються візитними карточками багатьох артистів, дуже швидко ідуть "в народ". Пісні "Одолжила", "Ночь-разлучница", "Птица вольная" для Таісіі Повалій; Дівчина-весна", "То  любов", "Карпати", "Первая любовь" (дует з Д. Гордоном), "Перемога", для Н. Бучинської; "Друзьям", "Спасибо за любов" для Алли Кудлай; "Напополам" для Ірини Білик. Та багато інших. Його пісня -реквієм "Возвращайся", присвячена В. Лобановському щорічно звучить у виконанні Т. Гвердцителі на відкритті футбольного турніру імені В. Лобановського. А пісня "Перемога" стала справжнім гімном травневих свят для ветеранів. Більше 50 пісень  створено у співавторстві з Юрієм Рибчинським.

У концерті візьмуть участь відомі зірки української естради - Юрій Рибчинський, Наталія Бучинська, Олександр Пономарьов, Павло Зібров, Катерина Бужинська, Алла Кудлай, Петро Чорний, Дмитро Гордон, Михайло Поплавський, Ольга Сумська, "Лісапетний батальйон", шоу-дует "Віва" та інші.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber