Concert Бенефіс Ніколо Петраша «Нікому тебе не віддам» in Kyiv

Бенефіс Ніколо Петраша «Нікому тебе не віддам»

Kyiv, 27 April 2018 , 19:00
National Palace of Arts Ukraine National Palace of Arts Ukraine
вул. В. Васильківська, 103
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Ніколо Петраш- відомий український композитор, співак, автор багатьох хітів. З ним співпрацюють справжні гранди української естради.- співаки і поети. Ніколо пише музику, яка проникає в душу і підкорює своєю глибиною . Його пісні виконують на міжнародних фестивалях і конкурсах, вивчають в школах. Його пісні вважаються візитними карточками багатьох артистів, дуже швидко ідуть " в народ". Пісні " Одолжила", " Ночь-разлучница", " Птица вольная" ", " Дівчина- весна", " То любов", " Карпати", " Первая любовь"( дует з Д. Гордоном ) ," Перемога", для Н. Бучинської ; " Друзьям" , " Спасибо за любов" для Алли Кудлай; " Напополам" для Ірини Білик . Та багато інших. Його пісня -реквієм " Возвращайся" , присвячена В. Лобановському щорічно звучить у виконанні Т. Гвердцителі на відкритті футбольного турніру імені В. Лобановського . А пісня " Перемога" стала справжнім гімном травневих свят для ветеранів. Більше 50 . пісень створено у співавторстві з Юрієм Рибчинським . У концерті візьмуть участь відомі зірки української естради - Юрій Рибчинський, Наталія Бучинська, Олександр Пономарьов , Павло Зібров, Катерина Бужинська, Міла Нітіч , Алла Кудлай, Петро Чорний, Дмитро Гордон, Михайло Поплавський, Ольга Сумська, " Лісапетний батальйон" , шоу-дует " Віва" та інші .

Order and buy tickets on Бенефіс Ніколо Петраша «Нікому тебе не віддам» you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Бенефіс Ніколо Петраша «Нікому тебе не віддам» in Kyiv will held 27 April 2018 , 19:00, National Palace of Arts Ukraine.

Ніколо Петраш- відомий український композитор, співак, автор багатьох хітів. З ним співпрацюють справжні гранди української естради.- співаки і поети. Ніколо пише музику, яка проникає в душу і підкорює своєю глибиною . Його пісні виконують на міжнародних фестивалях і конкурсах, вивчають в школах. Його пісні вважаються візитними карточками багатьох артистів, дуже швидко ідуть " в народ". Пісні " Одолжила", " Ночь-разлучница", " Птица вольная" ", " Дівчина- весна", " То любов", " Карпати", " Первая любовь"( дует з Д. Гордоном ) ," Перемога", для Н. Бучинської ; " Друзьям" , " Спасибо за любов" для Алли Кудлай; " Напополам" для Ірини Білик . Та багато інших. Його пісня -реквієм " Возвращайся" , присвячена В. Лобановському щорічно звучить у виконанні Т. Гвердцителі на відкритті футбольного турніру імені В. Лобановського . А пісня " Перемога" стала справжнім гімном травневих свят для ветеранів. Більше 50 . пісень створено у співавторстві з Юрієм Рибчинським .

У концерті візьмуть участь відомі зірки української естради - Юрій Рибчинський, Наталія Бучинська, Олександр Пономарьов , Павло Зібров, Катерина Бужинська, Міла Нітіч , Алла Кудлай, Петро Чорний, Дмитро Гордон, Михайло Поплавський, Ольга Сумська, " Лісапетний батальйон" , шоу-дует " Віва" та інші .

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber