Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Беглецы в Киеве

Беглецы

Киев, 18 марта 2018 г, 20:00
Театр «Театральная Лаборатория» Театр «Театральная Лаборатория»
ул. Богдана Хмельницкого 42'32
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Бігти якомога далі. Туди, де звичні закони соціуму не діють. До зони. Зони нових відчуттів, пошуку питань та відповідей на них, зони щирих емоцій та почуттів. У вирі напружених подій головний герой вистави «Втікачі» - Лукаш, блукає у пошуках свого Шляху. Він втікає з армії та вирушає у світ дитячих спогадів - до рідної батьківської землі. Що йому доведеться пережити? Чи вдасться йому віднайти себе? Може він знайде дещо більше? Музичне оформлення вистави - це синтез сучасної авторської, елементів класичної та народної музики. В основі – українська народна колискова, яка видозмінюється протягом всієї вистави та супроводжує героїв у подорожі між світами. Живе звучання допомагає заглибитися у атмосферу подій на сцені. Автор - Неда Неждана «Заблукані втікачі» Режисери - Оксана Коляденко та Борис Філімонов Музичне рішення - Ірина Романова, Анастасія Геді, Павло Мішустін Пластичне рішення - Денис Лемайкін Сценографія та освітлення - Віктор Борзунов Актори: Борис Філімонов, Ганна Жарова, Владислав Камінський, Аліна Жуковська, Тетяна Гончарук, Михайло Червінський, Альона Ляшенко, Софія Лисенко, Тетяна Серга, Анастасія Гасич, Ярослава Швед, Ганна Вус. Вікове обмеження до перегляду - від 14 років. Ми готові до експерименту!


Заказать и купить билеты на Беглецы можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Беглецы в Киеве состоится 18 марта 2018 г, 20:00, Театр «Театральная Лаборатория».

Бігти якомога далі. Туди, де звичні закони соціуму не діють. До зони. Зони нових відчуттів, пошуку питань та відповідей на них, зони щирих емоцій та почуттів.

У вирі напружених подій головний герой вистави «Втікачі» - Лукаш, блукає у пошуках свого Шляху. Він втікає з армії та вирушає у світ дитячих спогадів - до рідної батьківської землі. Що йому доведеться пережити? Чи вдасться йому віднайти себе? Може він знайде дещо більше?

Музичне оформлення вистави - це синтез сучасної авторської, елементів класичної та народної музики. В основі – українська народна колискова, яка видозмінюється протягом всієї вистави та супроводжує героїв у подорожі між світами. Живе звучання допомагає заглибитися у атмосферу подій на сцені.

Автор - Неда Неждана «Заблукані втікачі»

Режисери - Оксана Коляденко та Борис Філімонов

Музичне рішення - Ірина Романова, Анастасія Геді, Павло Мішустін

Пластичне рішення - Денис Лемайкін

Сценографія та освітлення - Віктор Борзунов

Актори: Борис Філімонов, Ганна Жарова, Владислав Камінський, Аліна Жуковська, Тетяна Гончарук, Михайло Червінський, Альона Ляшенко, Софія Лисенко, Тетяна Серга, Анастасія Гасич, Ярослава Швед, Ганна Вус.

Вікове обмеження до перегляду - від 14 років.

Ми готові до експерименту!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber