Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Волшебная музыка страны эльфов в Киеве

Волшебная музыка страны эльфов

Киев, 17 марта 2018 г, 13:00
Дом Актера Дом Актера
ул. Ярославов Вал, 7
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Театралізовний концерт "Чарівна музика країни ельфів" для маленьких слухачів та їхніх батьків на музику Едварда Гріга "Пер Гюнт". Музика Едварда Гріга дуже таємнича, загадкова, наповнена різними барвами та чудесами, саме тому ми обрали її для першого знайомства із малечею, а театр "За вікном" покаже дітям дива за допомогою ляльок та тіней. У програмі беруть участь : театр "За вікном", Тетяна Дідух (сопрано), Зоя Володарська (фортепіано) Вікова категорія: 3-11 років. Тривалість концерту : 45 хвилин. перед початком заходу, у фойє проводиться інтерактив із 12:30 Для дітей до 6 років вхід безкоштовний без надання дитині окремого місця. До уваги батьків: концертна зала Будинку актора рівна, тобто зал не має підйому (як звичайно в театрі) якщо у Вас мала дитина, краще обирати місця у перших рядах.

Заказать и купить билеты на Волшебная музыка страны эльфов можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Волшебная музыка страны эльфов в Киеве состоится 17 марта 2018 г, 13:00, Дом Актера.

Театралізовний концерт "Чарівна музика країни ельфів" для маленьких слухачів та їхніх батьків на музику Едварда Гріга "Пер Гюнт".

Музика Едварда Гріга дуже таємнича, загадкова, наповнена різними барвами та чудесами, саме тому ми обрали її для першого знайомства із малечею, а театр "За вікном" покаже дітям дива за допомогою ляльок та тіней.

У програмі беруть участь : театр "За вікном", Тетяна Дідух (сопрано), Зоя Володарська (фортепіано)

Вікова категорія: 3-11 років. Тривалість концерту : 45 хвилин. перед початком заходу, у фойє проводиться інтерактив із 12:30

Для дітей до 6 років вхід безкоштовний без надання дитині окремого місця.

До уваги батьків: концертна зала Будинку актора рівна, тобто зал не має підйому (як звичайно в театрі) якщо у Вас мала дитина, краще обирати місця у перших рядах.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber