Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие В поисках маленького принца в Киеве

В поисках маленького принца

Киев, 27 января 2018 г, 13:00
Дом художника Дом художника
вул. Артема, 1/5
Киев
+380445905555
90 - 230 грн.
Отменено
Вистава " У пошуках Маленького принца" поставлена за мотивами відомої всім філософської казки Антуана де Сент Екзюпері "Маленький принц". Вперше ця вистава буде поставлена у виді дитячого мультимедійного шоу. За допомогою унікальних декорацій і новітніх технологій 3-D, маленькі глядачі зможуть побачити відому історію з нового ракурсу. Головна ідея п'єси-не робити боляче тим, хто любить Вас щиро, всією душею та серцем. Розповідає про дружбу, яка зостається з нами на довгі роки і, як важливо пам'ятати своїх друзів. Вистава дуже яскрава та барвиста. Колективу вдалося вдало адаптувати текст для всіх вікових категорій. Це неординарна в своєму художньому задумі п'єса,і кожен глядач не залишиться байдужим. Вистава "У пошуках Маленького принца"- чесна,зворушлива та сповнена душевного спокою. Її буде цікаво дивитися і дорослим,і дітям. Кожен візьме щось для себе, дорослі згадають дитинство і можливо знайдуть свій духовний спокій, а діти навчаться цінувати своїх друзів та близьких людей.Возврат денег за купленные билеты будет производиться в местах покупки.

Заказать и купить билеты на В поисках маленького принца можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие В поисках маленького принца в Киеве состоится 27 января 2018 г, 13:00, Дом художника.


Вистава " У пошуках Маленького принца" поставлена за мотивами відомої всім філософської казки Антуана де Сент Екзюпері "Маленький принц".

Вперше ця вистава буде поставлена у виді дитячого мультимедійного шоу.

За допомогою унікальних декорацій і новітніх технологій 3-D, маленькі глядачі зможуть побачити відому історію з нового ракурсу.

Головна ідея п'єси-не робити боляче тим, хто любить Вас щиро, всією душею та серцем. Розповідає про дружбу, яка зостається з нами на довгі роки і, як важливо пам'ятати своїх друзів. Вистава дуже яскрава та барвиста. Колективу вдалося вдало адаптувати текст для всіх вікових категорій.

Це неординарна в своєму художньому задумі п'єса,і кожен глядач не залишиться байдужим.

Вистава "У пошуках Маленького принца"- чесна,зворушлива та сповнена душевного спокою. Її буде цікаво дивитися і дорослим,і дітям.

Кожен візьме щось для себе, дорослі згадають дитинство і можливо знайдуть свій духовний спокій, а діти навчаться цінувати своїх друзів та близьких людей.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber