Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие Свинка Пеппи спасает мечты в Киеве

Свинка Пеппи спасает мечты

Киев, 18 февраля 2018 г, 11:00
Кинопанорама Кинопанорама
ул. Шота Руставели, 19
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
ПРЕМ'ЄРА!!! Прийти, не можна пропустити! "Свинка Пеппі рятує мрії" - сучасна казка, як насичена справжніми чарами! Дива трапляються прямо на очах глядачів як маленьких, так і дорослих! В цих дивах буде можливість найактивнішим глядачам прийняти участь. На героїв казки: Президента чарівного лісу,Пеппі-секретаря, Міністра простору і часу, тітоньку Естеллу, Берті та директора цирку та всіх глядачів чекає безліч пригод та перевтілень, а також - небезпечних перешкод, які допоможуть здолати ваші добрі серця та невичерпний оптимізм! На сцені водночас зібрались професійні актори, вокалісти та справжній ілюзіоніст. На глядачів чекають пісні, ігри, ілюзії та (найголовніше!!!) оригінальний сюжет з харизматичними героями, які поможуть нашим глядачам стати добріше та повірити у дива! "Свинка Пеппі рятує мрії" - унікальна вистава на українській сцені, яку ви зможете побачити вже 18-го лютого в КІНОПАНОРАМІ. ВІЗЬМІТЬ З СОБОЮ ГАРНИЙ НАСТРІЙ ТА ФОТОАПАРАТ! На виставі використовується живий звук та фонограма Тривалість вистави - 65 хв., вистава українською мовою Вхід безкоштовний для дітей віком до 5 років з дорослим, у якого має бути квиточок! Вистава для дітей від 4 до 12 років. У виставі беруть участь: Президент чарівного лісу - засл. Артист України Сергій Сулімовський (вокал) Пеппі-секретар - арт. Світлана Обєднікова Міністр простору і часу - член міжнародної асоціації ілюзіоністів (IMS USA), Артем Мойсієнко Тітонька Естелла - арт. Єлена Михайлова Берті - арт. Дмитро Обєдніков Директор цирку - член міжнародної асоціації ілюзіоністів (IMS USA), Артем Мойсієнко

Заказать и купить билеты на Свинка Пеппи спасает мечты можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие Свинка Пеппи спасает мечты в Киеве состоится 18 февраля 2018 г, 11:00, Кинопанорама.

ПРЕМ'ЄРА!!!

Прийти, не можна пропустити!

"Свинка Пеппі рятує мрії" - сучасна казка, як насичена справжніми чарами! Дива трапляються прямо на очах глядачів як маленьких, так і дорослих! В цих дивах буде можливість найактивнішим глядачам прийняти участь.

На героїв казки: Президента чарівного лісу,Пеппі-секретаря, Міністра простору і часу, тітоньку Естеллу, Берті та директора цирку та всіх глядачів чекає безліч пригод та перевтілень, а також - небезпечних перешкод, які допоможуть здолати ваші добрі серця та невичерпний оптимізм!

На сцені водночас зібрались професійні актори, вокалісти та справжній ілюзіоніст. На глядачів чекають пісні, ігри, ілюзії та (найголовніше!!!) оригінальний сюжет з харизматичними героями, які поможуть нашим глядачам стати добріше та повірити у дива!

"Свинка Пеппі рятує мрії" - унікальна вистава на українській сцені, яку ви зможете побачити вже 18-го лютого в КІНОПАНОРАМІ.

ВІЗЬМІТЬ З СОБОЮ ГАРНИЙ НАСТРІЙ ТА ФОТОАПАРАТ!

На виставі використовується живий звук та фонограма

Тривалість вистави - 65 хв., вистава українською мовою

Вхід безкоштовний для дітей віком до 5 років з дорослим, у якого має бути квиточок!

Вистава для дітей від 4 до 12 років.

У виставі беруть участь:

Президент чарівного лісу - засл. Артист України Сергій Сулімовський (вокал)

Пеппі-секретар - арт. Світлана Обєднікова

Міністр простору і часу - член міжнародної асоціації ілюзіоністів (IMS USA), Артем Мойсієнко

Тітонька Естелла - арт. Єлена Михайлова

Берті - арт. Дмитро Обєдніков

Директор цирку - член міжнародної асоціації ілюзіоністів (IMS USA), Артем Мойсієнко

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber