Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
семинар Марек Холечек в Киеве

Марек Холечек, Новий маршрут на восьмитисячник Гашербрум

Киев, 28 февраля 2018 г, 19:00
Дом Ученых Дом Ученых
ул. Владимирская, 45а
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ!!! Місце проведення: Київський міський будинок вчених вул. Володимирська, 45 Дата та час проведення: 28.02 о 19.00 Вартість квитка 150 грн Легендарний чеський альпініст Марек Холечек (Marek Holecek) приїде ділитись історією сходження на восьмитисячник Гашербрум I по новому маршруту. “Цей проект ініціював легендарний дует польських гімалаїстів Єжи Кукучка і Войтек Куртика більше тридцяти років тому. Але вони тоді не змогли пройти центральну секцію південно-західної стіни. Ми підхопили їх ідею і вперше спробували пройти стіну в 2009 році, стартувавши зліва від льодового кулуару в центрі стіни”. Вдруге на гору Марек потрапив у 2013 році. Тоді напарником Марека була ще одна легенда чеського альпінізму - Зданек Груби. Але Зданек загинув. У Марека залишилися біль і невирішена південно-західна стіна Гашербруму. Тому сходжений по ній маршрут у 2017 році він назвав символічно - Satisfaction (Задоволення). Запрошуємо вам отримати порцію натхнення з вуст людини з величезною силою волі! Організатор зустрічі: Fram Equipment - український виробник туристичного спорядження. Fram - робимо ваш шлях легшим.

Заказать и купить билеты на Марек Холечек, Новий маршрут на восьмитисячник Гашербрум можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Семинар Марек Холечек в Киеве состоится 28 февраля 2018 г, 19:00, Дом Ученых.

ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ!!!

Місце проведення: Київський міський будинок вчених вул. Володимирська, 45

Дата та час проведення: 28.02 о 19.00

Вартість квитка 150 грн

Легендарний чеський альпініст Марек Холечек (Marek Holecek) приїде ділитись історією сходження на восьмитисячник Гашербрум I по новому маршруту.

“Цей проект ініціював легендарний дует польських гімалаїстів Єжи Кукучка і Войтек Куртика більше тридцяти років тому. Але вони тоді не змогли пройти центральну секцію південно-західної стіни. Ми підхопили їх ідею і вперше спробували пройти стіну в 2009 році, стартувавши зліва від льодового кулуару в центрі стіни”.

Вдруге на гору Марек потрапив у 2013 році. Тоді напарником Марека була ще одна легенда чеського альпінізму - Зданек Груби. Але Зданек загинув. У Марека залишилися біль і невирішена південно-західна стіна Гашербруму. Тому сходжений по ній маршрут у 2017 році він назвав символічно - Satisfaction (Задоволення).

Запрошуємо вам отримати порцію натхнення з вуст людини з величезною силою волі!

Організатор зустрічі: Fram Equipment - український виробник туристичного спорядження. Fram - робимо ваш шлях легшим.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber