Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Золушка в Киеве

Золушка

Киев, 25 марта 2018 г, 12:00
Театр Актер Театр Актер
вул. Велика Житомирська, 40
Киев
+380445905555
80 - 150 грн.
До события осталось:
2018
2
25
12
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
Попелюшка Актор.Kids Читають: Діана Попова, Вікторія Білан-Ращук, Аполлінарія Василина, Вікторія Муштей, Петро Русанєнко, Олександр Жила. Композитор: Юрій Звонар. Яка дівчинка не мріє потрапити на королівський бал? Кришталеві туфельки, казкові перетворення, закоханий Принц та справжня Фея – не пропустіть чарівну історію Попелюшки від бібліотеки Botan та театру «Актор»! Що робити, якщо вас ображають злі сестри, як перетворити гарбуз на позолочену карету та закохати в себе принца маленьким і дорослим глядачам розкажуть директор департаменту культури КМДА Діана Попова та актори театру.


Заказать и купить билеты на Золушка можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Золушка в Киеве состоится 25 марта 2018 г, 12:00, Театр Актер.

Попелюшка

Актор.Kids

Читають: Діана Попова, Вікторія Білан-Ращук, Аполлінарія Василина, Вікторія Муштей, Петро Русанєнко, Олександр Жила.

Композитор: Юрій Звонар.

Яка дівчинка не мріє потрапити на королівський бал? Кришталеві туфельки, казкові перетворення, закоханий Принц та справжня Фея – не пропустіть чарівну історію Попелюшки від бібліотеки Botan та театру «Актор»!

Що робити, якщо вас ображають злі сестри, як перетворити гарбуз на позолочену карету та закохати в себе принца маленьким і дорослим глядачам розкажуть директор департаменту культури КМДА Діана Попова та актори театру.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber