Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Lara Fabian / Лара Фабиан в Киеве - 1

Lara Fabian / Лара Фабиан

Киев, 04 марта 2018 г, 19:00
Национальный дворец искусств Украина Национальный дворец искусств Украина
ул. Б.Васильковская, 103
Киев
+380445905555
700 - 5500 грн.
Купить билет
 
Для получения скидки:
  • скопируйте этот промо-код: NY-LF
  • перейдите на страницу выбора мест и выберите места в зале
  • перейдите на страницу оформления заказа и нажмите на текст “Введите промо-код для получения скидки!”
  • вставьте промо-код в появившееся поле
  • нажмите кнопку “ОК”

Правила использования промо-кода

  1. Акция действительна до 19.01.2018 23:59
  2. Промо-код NY-LF действителен только на мероприятие Национальный дворец искусств Украина
Другие даты 02.03, 03.03
До события осталось:
2018
2
04
19
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
Акция «-10%» действует 19.01.2018Для получения скидки введите промокод «NY-LF» в специальное поле, скидка будет рассчитана автоматически. 2 та 3 березня 2018 року в рамках Світового туру CAMOUFLAGE (Камуфляж), унікальна співачка та композитор Лара Фабіан виступатиме в Національному палаці мистецтв “Україна”, м. Київ. В програмі концерту композиції з майбутнього альбому CAMOUFLAGE (Камуфляж), а також вже давно шановані хіти співачки. Чарівний вокал співачки буде доповнено надзвичайними, абсолютно інноваційними візуальними ефектами. Ім’я Лари Фабіан відомо далеко за межами Канади – країни, в якій вона проживає з початку 90-х років. Співачка має чудові вокальні дані, її голос – ліричне сопрано – не залишає байдужими меломанів усього світу, проникливі тексти її пісень надовго залишаються в серцях слухачів. Лара Фабіан виконує пісні власного авторства. Також в її репертуар входять композиції найвідоміших авторів. Кожен концерт Лара Фабіан перетворює у музичне свято для шанувальників. Кожен її виступ – це приголомшливе шоу з живим звуком і неповторною атмосферою.Заказать и купить билеты на Lara Fabian / Лара Фабиан можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Lara Fabian / Лара Фабиан в Киеве состоится 04 марта 2018 г, 19:00, Национальный дворец искусств Украина .

Акция «-10%» действует 19.01.2018

Для получения скидки введите промокод «NY-LF» в специальное поле, скидка будет рассчитана автоматически.

2 та 3 березня 2018 року в рамках Світового туру CAMOUFLAGE (Камуфляж), унікальна співачка та композитор Лара Фабіан виступатиме в Національному палаці мистецтв “Україна”, м. Київ.

В програмі концерту композиції з майбутнього альбому CAMOUFLAGE (Камуфляж), а також вже давно шановані хіти співачки. Чарівний вокал співачки буде доповнено надзвичайними, абсолютно інноваційними візуальними ефектами.

Ім’я Лари Фабіан відомо далеко за межами Канади – країни, в якій вона проживає з початку 90-х років. Співачка має чудові вокальні дані, її голос – ліричне сопрано – не залишає байдужими меломанів усього світу, проникливі тексти її пісень надовго залишаються в серцях слухачів.

Лара Фабіан виконує пісні власного авторства. Також в її репертуар входять композиції найвідоміших авторів. Кожен концерт Лара Фабіан перетворює у музичне свято для шанувальників. Кожен її виступ – це приголомшливе шоу з живим звуком і неповторною атмосферою.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber