Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Хто кому Рабинович (театр ім. П.К. Саксаганського) в Киеве

Хто кому Рабинович (театр ім. П.К. Саксаганського)

Киев, 21 марта 2018 г, 19:00
Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины
ул. Грушевского, 30/1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Київський обласний музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського, презентує блискавичну комедію "Хто кому Рабинович" !!! У комедії «Хто кому Рабинович» в гумористичній формі режисер звертається до проблеми національної самосвідомості. Багата американка за заповітом залишає своє майно улюбленому собачці, а опікуном призначає «справжнього Рабиновича» з Білої Церкви. «Справжність» опікуна має визначити собачка, обнюхавши всіх претендентів. На думку героїв твору, заради мільярдних статків варто відректися від рідної віри, мови, змінити усе своє єство. Чи все-таки не варто? Подивившись виставу, ми і посміємося від душі, і бодай замислимося над цим питанням. А взагалі, найголовніше, що хоче автор донести до глядача, – це те, що всі ми просто люди, незалежно від національності. Бо добро і зло не знає національних меж. І кожен врешті-решт отримує те, на що заслуговує. Разом із місцевими акторами у виставі задіяний актор Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка, народний артист України Володимир Макарович Нечепоренко. Режисер-постановник – засл. артист України Ігор АфанасьєвАсистент режисера – Володимир ВоробйовПомічник режисера – Лариса ЧанишеваХудожник-постановник – Ірина РибакХудожник по костюмах – Катерина ПанчошакБалетмейстер – Світлана ДядюнХормейстер – Олена Пахолюк Дійові особи та виконавці: Петро Завернивовк – народний арт. України Володимир Нечепоренко, Віктор Надем’яновКатерина Завернивовк – засл. арт. України Лідія Дяченко, засл. арт. України Світлана ВолковаБогдан Завернивовк – Олександр Коломієць, Віталій Святослав, Артем БочекМіша Гутман – Антон Пилипейченко, Віктор СиротаАдвокат Агамірзян – Георгій Аміров, Микола ГоловчакМілочка – Ганна Болдирева, Катерина ШамшинаІван Бовкун – Микола МолодикаСвітлана – Наталія Сінькова, Юлія ПутінцеваВірка Сердючка – Юлія Путінцева, Максим ЦедзінськийЗураб – Микола Головчак, Георгій Аміров

Заказать и купить билеты на Хто кому Рабинович (театр ім. П.К. Саксаганського) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Хто кому Рабинович (театр ім. П.К. Саксаганського) в Киеве состоится 21 марта 2018 г, 19:00, Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины.

Київський обласний музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського, презентує блискавичну комедію "Хто кому Рабинович" !!!

У комедії «Хто кому Рабинович» в гумористичній формі режисер звертається до проблеми національної самосвідомості. Багата американка за заповітом залишає своє майно улюбленому собачці, а опікуном призначає «справжнього Рабиновича» з Білої Церкви. «Справжність» опікуна має визначити собачка, обнюхавши всіх претендентів. На думку героїв твору, заради мільярдних статків варто відректися від рідної віри, мови, змінити усе своє єство. Чи все-таки не варто? Подивившись виставу, ми і посміємося від душі, і бодай замислимося над цим питанням. А взагалі, найголовніше, що хоче автор донести до глядача, – це те, що всі ми просто люди, незалежно від національності. Бо добро і зло не знає національних меж. І кожен врешті-решт отримує те, на що заслуговує.

Разом із місцевими акторами у виставі задіяний актор Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка, народний артист України Володимир Макарович Нечепоренко.

Режисер-постановник – засл. артист України Ігор Афанасьєв
Асистент режисера – Володимир Воробйов
Помічник режисера – Лариса Чанишева
Художник-постановник – Ірина Рибак
Художник по костюмах – Катерина Панчошак
Балетмейстер – Світлана Дядюн
Хормейстер – Олена Пахолюк

Дійові особи та виконавці:

Петро Завернивовк – народний арт. України Володимир Нечепоренко, Віктор Надем’янов
Катерина Завернивовк – засл. арт. України Лідія Дяченко, засл. арт. України Світлана Волкова
Богдан Завернивовк – Олександр Коломієць, Віталій Святослав, Артем Бочек
Міша Гутман – Антон Пилипейченко, Віктор Сирота
Адвокат Агамірзян – Георгій Аміров, Микола Головчак
Мілочка – Ганна Болдирева, Катерина Шамшина
Іван Бовкун – Микола Молодика
Світлана – Наталія Сінькова, Юлія Путінцева
Вірка Сердючка – Юлія Путінцева, Максим Цедзінський
Зураб – Микола Головчак, Георгій Аміров

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber