Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
клубы Эпоха Джаза в Киеве

Эпоха Джаза

Киев, 18 марта 2018 г, 18:00
Caribbean Club / Карибиан Клаб Caribbean Club / Карибиан Клаб
ул. С. Петлюры, 4
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
JAZZ AGE | Music & Dances of 20s, 30s, 40s Епоха Джазу - не просто шоу, а справжня подорож у часі! Це калейдоскоп, у якому з маєтку Великого Гетсбі легко перенестися до чиказького «Speakeasy». Тут і легковажний чарльстон, і вишукане кабаре Фолі Бержер. Тут цілий стадіон шаленіє від Бені Гудмена, а Біллі Холідей співає блюз у напівпідпільному барі. Тут енергія танцювального майданчику клубу Савой перегукується із африканськими ритмами. Усе це - його величність Джаз. 18-го березня на вас чекають джазові хіти у виконанні віртуозних музикантів та аутентичні танці 20-40х від Shiny Stockings Chorus Line. З вами заграватимуть, вам кидатимуть виклик, вас запросять танцювати і ви не зможете залишитись байдужими. Ті, хто бачив шоу у 2017, залишились у захваті. Але 18-го березня ми представимо НОВУ ПРОГРАМУ! Ще більше розмаїття та яскравих вражень. Такого шоу ви не побачите більше ніде. В ролях: SHINY STOCKINGS CHORUS LINE - десять дівчат, що танцюють як Жозефіна Бейкер та Мейбл Лі. Їх синхронність та складні ритми повертають до традицій жіночих колективів золотої ери джазу. JAZZ AGE BAND: Олександр Ремез – вокал, гітара, (“Руки’в Брюки”) Мітя Герасимов – кларнет (“Pushkin Klezmer Band”) Олександр Чаркін – тромбон (“Brass Band”) Андрій Степанов – саксофон (“Руки’в Брюки”) Юрій Красноглазов – труба (“Tompsons Band”) В’ячеслав Краснопольский – контрабас (“Руки’в Брюки”) Анатолій Ткач – ударні (“Руки’в Брюки”) Олексій Кравченко – клавіші


Заказать и купить билеты на Эпоха Джаза можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Клубы Эпоха Джаза в Киеве состоится 18 марта 2018 г, 18:00, Caribbean Club / Карибиан Клаб.

JAZZ AGE | Music & Dances of 20s, 30s, 40s

Епоха Джазу - не просто шоу, а справжня подорож у часі!

Це калейдоскоп, у якому з маєтку Великого Гетсбі легко перенестися до чиказького «Speakeasy». Тут і легковажний чарльстон, і вишукане кабаре Фолі Бержер. Тут цілий стадіон шаленіє від Бені Гудмена, а Біллі Холідей співає блюз у напівпідпільному барі. Тут енергія танцювального майданчику клубу Савой перегукується із африканськими ритмами. Усе це - його величність Джаз.

18-го березня на вас чекають джазові хіти у виконанні віртуозних музикантів та аутентичні танці 20-40х від Shiny Stockings Chorus Line.

З вами заграватимуть, вам кидатимуть виклик, вас запросять танцювати і ви не зможете залишитись байдужими.

Ті, хто бачив шоу у 2017, залишились у захваті. Але 18-го березня ми представимо НОВУ ПРОГРАМУ!

Ще більше розмаїття та яскравих вражень. Такого шоу ви не побачите більше ніде.

В ролях:

SHINY STOCKINGS CHORUS LINE - десять дівчат, що танцюють як Жозефіна Бейкер та Мейбл Лі. Їх синхронність та складні ритми повертають до традицій жіночих колективів золотої ери джазу.

JAZZ AGE BAND:

Олександр Ремез – вокал, гітара, (“Руки’в Брюки”)

Мітя Герасимов – кларнет (“Pushkin Klezmer Band”)

Олександр Чаркін – тромбон (“Brass Band”)

Андрій Степанов – саксофон (“Руки’в Брюки”)

Юрій Красноглазов – труба (“Tompsons Band”)

В’ячеслав Краснопольский – контрабас (“Руки’в Брюки”)

Анатолій Ткач – ударні (“Руки’в Брюки”)

Олексій Кравченко – клавіші

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber