cinema Археоастрономія Майя. Телепорт360 in Kyiv

Археоастрономія Майя. Телепорт360

Kyiv, 10 February 2018 , 19:00
ВДНГ ВДНГ
пр. Академика Глушкова, 1
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Other dates 26.05, 26.05, 27.05
ПРЕМ'ЄРА Археоастрономія Майя. Спостерігачі Всесвіту Повнокупольний фільм "Археоастрономія Майя. Спостерігачі Всесвіту" це сплетіння науки та міфології, яке телепортує нас у калейдоскоп кольорів та звуків. Ми вирушимо в подорож до 6 храмів індіанців Майя: Сан-Хервасіо, Чічен-Іца, Ушмаль, Ецна, Паленке і Бонампак. Там ми зануримося в культуру та уявлення майя про Всесвіт, дізнаємося про орієнтації їх храмів у відповідності до руху таких світил як Сонце, Місяць та Венера. Мова трансляції: українська Вік: 12 Тривалість: 25 хвилин фільм "Світло" 10 хвилин Світло! Що таке світло? Воно дарує нам тепло та дозволяє дихати. Ми використовуємо його для спілкування і для виробництва енергії. Світло дарує нам гарний настрій і яскраві емоції. Створений до міжнародного року світла, цей короткометражний фільм дає нам уявлення про широкі можливості використання світла у нашому житті. Тривалість: 10 хвилин Мова трансляції: російська

Order and buy tickets on Археоастрономія Майя. Телепорт360 you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Cinema Археоастрономія Майя. Телепорт360 in Kyiv will held 10 February 2018 , 19:00, ВДНГ.

ПРЕМ'ЄРА

Археоастрономія Майя. Спостерігачі Всесвіту

Повнокупольний фільм "Археоастрономія Майя. Спостерігачі Всесвіту" це сплетіння науки та міфології, яке телепортує нас у калейдоскоп кольорів та звуків. Ми вирушимо в подорож до 6 храмів індіанців Майя: Сан-Хервасіо, Чічен-Іца, Ушмаль, Ецна, Паленке і Бонампак. Там ми зануримося в культуру та уявлення майя про Всесвіт, дізнаємося про орієнтації їх храмів у відповідності до руху таких світил як Сонце, Місяць та Венера.

Мова трансляції: українська

Вік: 12

Тривалість: 25 хвилин фільм "Світло" 10 хвилин

Світло!

Що таке світло? Воно дарує нам тепло та дозволяє дихати. Ми використовуємо його для спілкування і для виробництва енергії. Світло дарує нам гарний настрій і яскраві емоції. Створений до міжнародного року світла, цей короткометражний фільм дає нам уявлення про широкі можливості використання світла у нашому житті.

Тривалість: 10 хвилин

Мова трансляції: російська

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber