Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие Золушка в Киеве

Золушка

Киев, 22 февраля 2018 г, 17:00
Театр кукол на левом берегу Днепра Театр кукол на левом берегу Днепра
ул. Миропольская, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
ПОПЕЛЮШКА романтична історія Автор – Світлана Куралех за казкою Шарля Перро та кіносценарієм Євгена Шварца. Це казка про злу мачуху і заздрісних сестер, про працьовиту сироту, яка не тримає зла на кривдників, про справжнього принца, який хоче взяти за дружину тільки чисту серцем дівчину. Це історія про Фею, яка обов’язково приходить на допомогу в складні моменти. І, звичайно, про кришталеві черевички, які може взути тільки справжня наречена! А ще ця казка, про те, що чисте серце та добрі справи обов’язково будуть помічені. Скільки варіацій про Попелюшок минулого і сучасного знає світ! А у нашому театрі кожного разу маленькі глядачі, тамуючи подих, спостерігають, співчувають, часом підспівують та підтанцьовують і завжди лишаються задоволеними! Режисер – народний артист України Сергій ЄфремовСценограф – заслужений художник України Василь БезуляКомпозитор – Анатолій Шух Прем'єра – 4 вересня 2005 року. Вік: 4 | Мова: російська | Тривалість: 50 хвилин


Заказать и купить билеты на Золушка можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие Золушка в Киеве состоится 22 февраля 2018 г, 17:00, Театр кукол на левом берегу Днепра.

ПОПЕЛЮШКА

романтична історія

Автор – Світлана Куралех за казкою Шарля Перро та кіносценарієм Євгена Шварца.

Це казка про злу мачуху і заздрісних сестер, про працьовиту сироту, яка не тримає зла на кривдників, про справжнього принца, який хоче взяти за дружину тільки чисту серцем дівчину. Це історія про Фею, яка обов’язково приходить на допомогу в складні моменти. І, звичайно, про кришталеві черевички, які може взути тільки справжня наречена!

А ще ця казка, про те, що чисте серце та добрі справи обов’язково будуть помічені. Скільки варіацій про Попелюшок минулого і сучасного знає світ! А у нашому театрі кожного разу маленькі глядачі, тамуючи подих, спостерігають, співчувають, часом підспівують та підтанцьовують і завжди лишаються задоволеними!

Режисер – народний артист України Сергій Єфремов
Сценограф – заслужений художник України Василь Безуля
Композитор – Анатолій Шух

Прем'єра – 4 вересня 2005 року.

Вік: 4 | Мова: російська | Тривалість: 50 хвилин

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber