Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Зая моя, или Чародеи на новый лад в Киеве

Зая моя, или Чародеи на новый лад

Киев, 11 января 2018 г, 19:00
Дом Актера Дом Актера
ул. Ярославов Вал, 7
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Диво справжнього кохання! 7 історій про кохання в новорічній музичній ліричній комедії з елементами стендапу в авторській моновиставі Світлани Островської. Наближається Новий рік! І вже ліхтарики світять якось особливо. І вже, коли йдеш в магазин просто за хлібом повертаєшся з якимось подаруночком для друзів. І вже починаєш читати гороскопи, навіть якщо не довіряєш їм. І вже думаєш, що приготувати, навіть якщо на дієті, що одягти, навіть коли залишаєшся вдома. І вже тільки про одне не хочеться думати зовсім. І вже тільки одне питання залишається без відповіді… З ким зустрічати Новий рік, якщо зустрічати його нема з ким?! Що ж буде робити наша героїня? Чи встигне зустріти свого єдиного і саме до 31-го грудня?! На вас чекає: яскравий перфоменс, учасниками і головними героями якого стають і глядачі;улюблені пісні із кінофільму «Чародії»;авторські музичні історії про кохання;іскрометні життєві стендап-монологи;одеський запал та гумор;чарівність новорічних свят;у фіналі — справжнє шампанське!Автор сценарія: Світлана ОстровськаРежисер: Наталія Яновська Світлана Островська — перший головний редактор COSMOPOLITAN Україна, головний редактор жіночого глянцевого журналу WELLNESS, автор чотирьох сольних альбомів, поетеса і композиторка, виконавиця власних пісень, лауреат пісенного конкурсу «Шлягер року». Тривалість вистави-концерту: 1 год. 30 хв.


Заказать и купить билеты на Зая моя, или Чародеи на новый лад можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Зая моя, или Чародеи на новый лад в Киеве состоится 11 января 2018 г, 19:00, Дом Актера.

Диво справжнього кохання!

7 історій про кохання в новорічній музичній ліричній комедії з елементами стендапу в авторській моновиставі Світлани Островської.

Наближається Новий рік! І вже ліхтарики світять якось особливо. І вже, коли йдеш в магазин просто за хлібом повертаєшся з якимось подаруночком для друзів. І вже починаєш читати гороскопи, навіть якщо не довіряєш їм. І вже думаєш, що приготувати, навіть якщо на дієті, що одягти, навіть коли залишаєшся вдома. І вже тільки про одне не хочеться думати зовсім. І вже тільки одне питання залишається без відповіді… З ким зустрічати Новий рік, якщо зустрічати його нема з ким?!

Що ж буде робити наша героїня? Чи встигне зустріти свого єдиного і саме до 31-го грудня?!

На вас чекає:

яскравий перфоменс, учасниками і головними героями якого стають і глядачі;
улюблені пісні із кінофільму «Чародії»;
авторські музичні історії про кохання;
іскрометні життєві стендап-монологи;
одеський запал та гумор;
чарівність новорічних свят;
у фіналі — справжнє шампанське!
Автор сценарія: Світлана Островська
Режисер: Наталія Яновська

Світлана Островська — перший головний редактор COSMOPOLITAN Україна, головний редактор жіночого глянцевого журналу WELLNESS, автор чотирьох сольних альбомів, поетеса і композиторка, виконавиця власних пісень, лауреат пісенного конкурсу «Шлягер року».

Тривалість вистави-концерту: 1 год. 30 хв.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber