Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Замовляю Любов в Киеве

Замовляю Любов

Киев, 14 февраля 2018 г, 19:00
Киевский академический драмтеатр на Подоле Киевский академический драмтеатр на Подоле
Андріївський узвіз, 20-Б
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Комедія для дорослих Автор: Т.Іващенко Прем'єра: 30 жовтня 2015 року Режисер-постановник – Сергій Павлюк Художник-постановник – Сергій Ридванецький Художник по костюмах – Наталія Ридванецька Музичне оформлення – Сергій Павлюк Режисер по пластиці - Сергій Швидкий Помічник режисера – Софія Людвіченко «Історія, яка може статися з кожним» - так стверджує драматург Тетяна Іващенко у своїй п'єсі «Замовляю любов». Відносини між чоловіком і жінкою - завжди, до певної міри, детектив. З чого все почнеться, які несподівані повороти запропонує інтрига, яка буде розв'язка ? Сюжети розвитку любовних історій, взагалі, схожі, але за будь-якими з них спостерігати завжди цікаво, тому що в почуттях головне - нюанси. Кожна жінка мріє про кохання, неймовірне і казкове, хоче бути щасливою і нехай, хоча б на мить, але відчути себе коханою, бажаною... Особливо, коли вже немає сил боротися з самотністю! Може бути, її можна купити? Скільки коштує любов? У цьому питанні героїні вистави - трагізм відчаю, але як завжди, життя неоднозначне, і ось вже ілюзія його відтінків змінює погляд з трагедійного на комедійний. До несподіваної розв'язки глядач піде лабіринтами відносин між чоловіком і жінкою, зв'язки їх тендітні, незрозумілі, несподівані, весь час змінюються. Глядачі до кінця вистави залишаться в напрузі, намагаючись розгадати - або любов, або обман? Мова вистави - українська Тривалість вистави 1 год. 15 хв.

Заказать и купить билеты на Замовляю Любов можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Замовляю Любов в Киеве состоится 14 февраля 2018 г, 19:00, Киевский академический драмтеатр на Подоле.

Комедія для дорослих

Автор: Т.Іващенко

Прем'єра: 30 жовтня 2015 року

Режисер-постановник – Сергій Павлюк

Художник-постановник – Сергій Ридванецький

Художник по костюмах – Наталія Ридванецька

Музичне оформлення – Сергій Павлюк

Режисер по пластиці - Сергій Швидкий

Помічник режисера – Софія Людвіченко

«Історія, яка може статися з кожним» - так стверджує драматург Тетяна Іващенко у своїй п'єсі «Замовляю любов». Відносини між чоловіком і жінкою - завжди, до певної міри, детектив. З чого все почнеться, які несподівані повороти запропонує інтрига, яка буде розв'язка ? Сюжети розвитку любовних історій, взагалі, схожі, але за будь-якими з них спостерігати завжди цікаво, тому що в почуттях головне - нюанси. Кожна жінка мріє про кохання, неймовірне і казкове, хоче бути щасливою і нехай, хоча б на мить, але відчути себе коханою, бажаною... Особливо, коли вже немає сил боротися з самотністю! Може бути, її можна купити? Скільки коштує любов? У цьому питанні героїні вистави - трагізм відчаю, але як завжди, життя неоднозначне, і ось вже ілюзія його відтінків змінює погляд з трагедійного на комедійний.

До несподіваної розв'язки глядач піде лабіринтами відносин між чоловіком і жінкою, зв'язки їх тендітні, незрозумілі, несподівані, весь час змінюються. Глядачі до кінця вистави залишаться в напрузі, намагаючись розгадати - або любов, або обман?

Мова вистави - українська

Тривалість вистави 1 год. 15 хв.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber