Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Зайчик-Листоноша в Киеве

Зайчик-Листоноша

Киев, 17 декабря 2011 г, 12:00
Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества
ул. Межигорская, 2
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
   І.ЯкушенкоЗАЙЧИК-ЛИСТОНОША «Зайчик-листоноша» московського композитора Ігоря Якушенка – музична казка, у якій із посмішкою говориться про речі важливі та серйозні.Головний герой вистави – добрий Зайчик, лісовий листоноша, який прагне всім допомогти.Довірливий і наївний Зайчик через хитрощі Лисиці та Вовка потрапляє у біду, однак на допомогу йому приходять вірні лісові друзі. Виставу адресовано найменшим глядачамПрем’єра вистави відбулася 28 червня 1985 Тривалість вистави – 1год. 55 хв.

Заказать и купить билеты на Зайчик-Листоноша можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Зайчик-Листоноша в Киеве состоится 17 декабря 2011 г, 12:00, Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества.


  
І.Якушенко
ЗАЙЧИК-ЛИСТОНОША
«Зайчик-листоноша» московського композитора Ігоря Якушенка – музична казка, у якій із посмішкою говориться про речі важливі та серйозні.

Головний герой вистави – добрий Зайчик, лісовий листоноша, який прагне всім допомогти.

Довірливий і наївний Зайчик через хитрощі Лисиці та Вовка потрапляє у біду, однак на допомогу йому приходять вірні лісові друзі.

Виставу адресовано найменшим глядачам

Прем’єра вистави відбулася 28 червня 1985

Тривалість вистави – 1год. 55 хв.
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber