Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Юрий Звонарь в Киеве

Юрий Звонарь

Киев, 03 декабря 2017 г, 19:00
Театр Актер Театр Актер
вул. Велика Житомирська, 40
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Музичний погляд на буденне життя На межі етно, року, джазу та електронного звучання – сучасне життя, перекладене мовою музики від композитора Театру «Актор» Юрія Звонаря. Тут зазвучить правда, яку кожен з нас лише передчуває. Концерт проходить у рамках авторського проекту «ART люди», що об’єднує музикантів, художників, артистів - людей, яким є що сказати. Неймовірні електронні перфоманси та строкаті ритмічні рифи – 3 грудня у театрі «Актор». У концерті беруть участь актори театру та кіно: Ксенія Вертинська, Олександр Жила, Петро Русанєнко.


Заказать и купить билеты на Юрий Звонарь можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Юрий Звонарь в Киеве состоится 03 декабря 2017 г, 19:00, Театр Актер.

Музичний погляд на буденне життя

На межі етно, року, джазу та електронного звучання – сучасне життя, перекладене мовою музики від композитора Театру «Актор» Юрія Звонаря. Тут зазвучить правда, яку кожен з нас лише передчуває.

Концерт проходить у рамках авторського проекту «ART люди», що об’єднує музикантів, художників, артистів - людей, яким є що сказати.

Неймовірні електронні перфоманси та строкаті ритмічні рифи – 3 грудня у театрі «Актор».

У концерті беруть участь актори театру та кіно: Ксенія Вертинська, Олександр Жила, Петро Русанєнко.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber