Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Yurcash в Киеве - 1

Yurcash

Киев, 16 июля 2018 г, 19:00
Национальный дворец искусств Украина Национальный дворец искусств Украина
ул. Б.Васильковская, 103
Киев
+380445905555
200 - 1550 грн.
Отменено
Скучили за якісною українською музикою? Тоді ловіть мегановину! Дирижабль ЮРКЕШ/ YURCASH прогріває мотори, щоб прилетіти у ваші міста! Потужна музика, глибокі тексти, неймовірне почуття гумору і просто нереальна харизма!!! 16 липня у Палаці Україна всіх глядачів чекає незабутня енергетика і відрив! Рокерський! Український! І Справжній! - Свобода, правда, рок-н-рол! Правда працює краще, ніж будь-який піар , - точно знає лідер «ЮРКЕШ» Юрко Юрченко. - Просто правда! Я чесний перед собою, перед людьми, перед Богом, перед усіма. Я такий, який є. Так живемо і творимо: я не розділяю себе від людей, які мене оточують. Я завжди все, що сам прожив, пропускаю через призму своїх відчуттів. І це – найголовніше. Король імпровізаціі, композитор, мультіінструменталіст, оранжувальних, співак.... Талановитий бешкетник, котрий за секунди навчить любити життя і тащитись від нього. Його щирість надихає людей, підкорює сердця та душі. Він не перстає дивувати та шокувати. ЇХ НАЗИВАЮТЬ рок-легендами, майбутнім української музики та неймовірним вогнищем драйву, а кожну їх пісню ковтком свіжого повітря. У 2017-му YURCASH не просто стали відкриттям, а буквально «порвали» телешоу «Х-Фактор-8». Більшість глядачів саме «ЮРКЕШ» називають кращим гуртом, який коли-небудь виступав на шоу. А вже на початку 2018-го гурт став учасником Національного відбору «Євробачення-2018» з розривною піснею «Don't killing love». Абсолютна самобутність і готовність до крутих експериментів – головна риса «ЮРКЕШ». Тому готуйтесь до багатьох несподіванок та сюрпризів на концерті! Хай Вам буде ФАЙНО! Дорогенькі!!! Щиро Ваш, Юрко Юрченко. P.S: Його пісні виконують: Філіпп Кіркоров, гурт " Неангели", Андрій Данилко, Лоліта, Марія Яремчук, Марина Одольска, Андрій Князь, Віталій та світлана Білоніжко, Катя Бойко та ін. Його пісні звучать у мюзиклі "Дім таємничих пригод". За час існування гурту створено 2 альбоми, відзнято 7 відеокліпів, та багато синглів.

Возврат денег за купленные билеты будет производиться в местах покупки.

Yurcash в других городах:

28пн мая, 2018

ЖитомирЛетняя Эстрада Р...

19:30 120 - 350 50+ шт. Продано
29вт мая, 2018

ХмельницкийФилармония

19:00 180 - 490 50+ шт. Продано
02сб июня, 2018

ЧерновцыЛетний театр

20:00 150 - 400 50+ шт. Продано
05вт июня, 2018

ВинницаДом офицеров (Ви...

19:00 180 - 500 50+ шт. Продано

Заказать и купить билеты на Yurcash можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Yurcash в Киеве состоится 16 июля 2018 г, 19:00, Национальный дворец искусств Украина .


Скучили за якісною українською музикою? Тоді ловіть мегановину!

Дирижабль ЮРКЕШ/ YURCASH прогріває мотори, щоб прилетіти у ваші міста!

Потужна музика, глибокі тексти, неймовірне почуття гумору і просто нереальна харизма!!!

16 липня у Палаці Україна всіх глядачів чекає незабутня енергетика і відрив! Рокерський! Український! І Справжній!

- Свобода, правда, рок-н-рол! Правда працює краще, ніж будь-який піар , - точно знає лідер «ЮРКЕШ» Юрко Юрченко.

- Просто правда! Я чесний перед собою, перед людьми, перед Богом, перед усіма. Я такий, який є. Так живемо і творимо: я не розділяю себе від людей, які мене оточують. Я завжди все, що сам прожив, пропускаю через призму своїх відчуттів. І це – найголовніше.

Король імпровізаціі, композитор, мультіінструменталіст, оранжувальних, співак.... Талановитий бешкетник, котрий за секунди навчить любити життя і тащитись від нього. Його щирість надихає людей, підкорює сердця та душі. Він не перстає дивувати та шокувати.

ЇХ НАЗИВАЮТЬ рок-легендами, майбутнім української музики та неймовірним вогнищем драйву, а кожну їх пісню ковтком свіжого повітря.

У 2017-му YURCASH не просто стали відкриттям, а буквально «порвали» телешоу «Х-Фактор-8».

Більшість глядачів саме «ЮРКЕШ» називають кращим гуртом, який коли-небудь виступав на шоу. А вже на початку 2018-го гурт став учасником Національного відбору «Євробачення-2018» з розривною піснею «Don't killing love».

Абсолютна самобутність і готовність до крутих експериментів – головна риса «ЮРКЕШ».

Тому готуйтесь до багатьох несподіванок та сюрпризів на концерті!

Хай Вам буде ФАЙНО! Дорогенькі!!!

Щиро Ваш, Юрко Юрченко.

P.S: Його пісні виконують: Філіпп Кіркоров, гурт " Неангели", Андрій Данилко, Лоліта, Марія Яремчук, Марина Одольска, Андрій Князь, Віталій та світлана Білоніжко, Катя Бойко та ін. Його пісні звучать у мюзиклі "Дім таємничих пригод". За час існування гурту створено 2 альбоми, відзнято 7 відеокліпів, та багато синглів.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber