Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Yegor Gray в Киеве

Yegor Gray

Киев, 30 декабря 2016 г, 19:00
BelEtage / Бельэтаж BelEtage / Бельэтаж
ул. Шота Руставели, 16а
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Після феєричної презентації своєї нової шоу-програми «Співати, щоб жити» та сольного концерту в рідному місті Дніпро молодий співак YEGOR GRAY порадує своїх шанувальників ще одним не менш гучним сольним концертом - "Новорічна містерія" Музичний супровід здійснюватиме оркестр під керівництвом Дмитра Антонюка.УВАГА! Кожному гостю - шампанське - у подарунок :)Організатор концерту: продюсер Ігор Дем’яненко Нагадаємо, що YEGOR GRAY увірвався до українського шоу-бізнесу з піснею «Я с тобой», яка потрапила в ротацію топових радіостанцій країни. З часу своєї презентації в новому незвичайному і загадковому образі, співак встиг випустити немалу кількість нових хітів, якими його шанувальники матимуть змогу насолодитися на концерті.


Заказать и купить билеты на Yegor Gray можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Yegor Gray в Киеве состоится 30 декабря 2016 г, 19:00, BelEtage / Бельэтаж.

Після феєричної презентації своєї нової шоу-програми «Співати, щоб жити» та сольного концерту в рідному місті Дніпро молодий співак YEGOR GRAY порадує своїх шанувальників ще одним не менш гучним сольним концертом - "Новорічна містерія"
Музичний супровід здійснюватиме оркестр під керівництвом Дмитра Антонюка.
УВАГА! Кожному гостю - шампанське - у подарунок :)
Організатор концерту: продюсер Ігор Дем’яненко

Нагадаємо, що YEGOR GRAY увірвався до українського шоу-бізнесу з піснею «Я с тобой», яка потрапила в ротацію топових радіостанцій країни. З часу своєї презентації в новому незвичайному і загадковому образі, співак встиг випустити немалу кількість нових хітів, якими його шанувальники матимуть змогу насолодитися на концерті.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber