Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль КАК НЕ СТАТЬ ПОРОХОМ в Киеве

КАК НЕ СТАТЬ ПОРОХОМ

Киев, 19 декабря 2017 г, 19:00
Дом Архитектора Дом Архитектора
ул. Бориса Гринченко, 7
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Другие даты 28.03, 11.04
19 грудня запрошуємо вас відвідати спектакль «Як не стати порохом» — п'єсу про один незвичайний день з життя звичайної сім’ї. Успішними стають твори мистецтва, що здатні перетинати кордони і прийматися в різних культурах, бо кожен, незалежно від походження, знаходить у цих творах щось для себе. Саме так написана угорським драматургом Дьєрдем Шпіра п’єса «Порох» у постановці франківського режисера, актора, прозаїка та драматурга Ореста Пастуха знайшла свій шлях до українського глядача. Скажіть чесно, хто у своєму житті не мріяв про казковий виграш у лотерею? Чи не фантазував про усі свої бажання, які можна виконати, раптом життя подарує чималеньку суму? У центрі подій – чоловік, що живе мрією про багатство і потай від дружини купує лотерейні квитки (лауреат «Київської пекторалі»-2015 Дмитро Олійник), і його прагматична дружина (Інна Скорина-Калаба), що не вірить у дива, звикла за все платити і дітей виховує відповідно. П'єса «Як не стати порохом» розповідає про один-єдиний звичайний день у цій звичайній родині. Цей день міг стати переломним, знаковим – з нього б почалося нове життя героїв, що часто мріяли про інше, краще життя. І ось мрії настільки несподівано стали реальністю, що вони розгубилися – що ж робити далі? Великі гроші принесуть велику відповідальність і, можливо, навіть проблеми. Але ж з іншого боку – набридло собі у всьому відмовляти… Як же герої вирішать цю дилему? Чи поборять страх змін? Побачимо разом 19 грудня у Будинку Архітектора за адресою вул. Бориса Грінченка, 7. Початок о 19:00. Тривалість: 80 хв. Вікове обмеження: 14


Заказать и купить билеты на КАК НЕ СТАТЬ ПОРОХОМ можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль КАК НЕ СТАТЬ ПОРОХОМ в Киеве состоится 19 декабря 2017 г, 19:00, Дом Архитектора.

19 грудня запрошуємо вас відвідати спектакль «Як не стати порохом» — п'єсу про один незвичайний день з життя звичайної сім’ї.

Успішними стають твори мистецтва, що здатні перетинати кордони і прийматися в різних культурах, бо кожен, незалежно від походження, знаходить у цих творах щось для себе. Саме так написана угорським драматургом Дьєрдем Шпіра п’єса «Порох» у постановці франківського режисера, актора, прозаїка та драматурга Ореста Пастуха знайшла свій шлях до українського глядача.

Скажіть чесно, хто у своєму житті не мріяв про казковий виграш у лотерею? Чи не фантазував про усі свої бажання, які можна виконати, раптом життя подарує чималеньку суму? У центрі подій – чоловік, що живе мрією про багатство і потай від дружини купує лотерейні квитки (лауреат «Київської пекторалі»-2015 Дмитро Олійник), і його прагматична дружина (Інна Скорина-Калаба), що не вірить у дива, звикла за все платити і дітей виховує відповідно.

П'єса «Як не стати порохом» розповідає про один-єдиний звичайний день у цій звичайній родині. Цей день міг стати переломним, знаковим – з нього б почалося нове життя героїв, що часто мріяли про інше, краще життя. І ось мрії настільки несподівано стали реальністю, що вони розгубилися – що ж робити далі? Великі гроші принесуть велику відповідальність і, можливо, навіть проблеми. Але ж з іншого боку – набридло собі у всьому відмовляти… Як же герої вирішать цю дилему? Чи поборять страх змін?

Побачимо разом 19 грудня у Будинку Архітектора за адресою вул. Бориса Грінченка, 7. Початок о 19:00.

Тривалість: 80 хв.

Вікове обмеження: 14

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber