Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спортивное событие Турнир WWFC 10 в Киеве - 1

Турнир WWFC 10

Киев, 24 марта 2018 г, 17:30
Киевский Дворец Спорта Киевский Дворец Спорта
пл. Спортивная, 1
Киев
+380445905555
99 - 349 грн.
До события осталось:
2018
2
24
17
30
  • Минут
  • Часов
  • Дней
WWFC 10 Fight Night – це нове слово в розважальній індустрії України! 24 березня у Київському Палаці спорту відбудеться масштабний ювілейний турнір зі змішаних єдиноборств WWFC 10.Вас чекають ексклюзивні фотозони, розіграші, інтерактиви, яскрава шоу-програма та видовищні поєдинки. Головною подією ювілейного 10 турніру будуть бої за титули чемпіона світу WWFC.Цього разу свої титули захищатимуть чинні чемпіони світу за версією WWFC Сергій Співак та брати Хасан і Хусейн Асхабови.Для всіх гостей VIP-зони буде працювати закритий VIP – Lounge, в якому настрій свята підтримають модні DJ та MC, а також вишуканий фуршет з найкращими коктейлями від генерального партнера турніру - міжнародного бренду «Nemiroff». Особливі привілеї для гостей Vip Gold та Vip Platinum  -  вечірка Afterparty разом з чемпіонами турніру та зірковими гостями!

Заказать и купить билеты на Турнир WWFC 10 можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спортивное событие Турнир WWFC 10 в Киеве состоится 24 марта 2018 г, 17:30, Киевский Дворец Спорта.

WWFC 10 Fight Night – це нове слово в розважальній індустрії України!

24 березня у Київському Палаці спорту відбудеться масштабний ювілейний турнір зі змішаних єдиноборств WWFC 10.

Вас чекають ексклюзивні фотозони, розіграші, інтерактиви, яскрава шоу-програма та видовищні поєдинки. Головною подією ювілейного 10 турніру будуть бої за титули чемпіона світу WWFC.
Цього разу свої титули захищатимуть чинні чемпіони світу за версією WWFC Сергій Співак та брати Хасан і Хусейн Асхабови.

Для всіх гостей VIP-зони буде працювати закритий VIP – Lounge, в якому настрій свята підтримають модні DJ та MC, а також вишуканий фуршет з найкращими коктейлями від генерального партнера турніру - міжнародного бренду «Nemiroff».

Особливі привілеї для гостей Vip Gold та Vip Platinum  -  вечірка Afterparty разом з чемпіонами турніру та зірковими гостями!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber