Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Winter Wonderland в Киеве

Winter Wonderland

Киев, 11 января 2018 г, 20:00
Caribbean Club / Карибиан Клаб Caribbean Club / Карибиан Клаб
ул. С. Петлюры, 4
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Зима – дивовижна пора року. Caribbean Club Concert Hall – дивовижне місце. Не дивно, що саме тут 11 січня пройде найчарівніший новорічний концерт Winter Wonderland. За музику і магічну атмосферу відповідатимуть Надія Миколаєва і Imaginarium. Від цих пісень, у якому б настрої ви не були, теплішає на душі. Вони дарують відчуття свята і нібито огортають чарами. Від них загоряються очі і з'являються посмішки на обличчях. Вони і справді дарують чудеса. Мова, звичайно, про новорічні пісні в стилі джаз, які ви почуєте цього вечора. Ви запитаєте, чому така назва? Легендарна композиція «Winter Wonderland» прозвучить на концерті разом з іншими, як рідкісними, так і дуже відомими піснями 30-50-х років. Пориньте у чарівну країну новорічного джазу в компанії кращих українських музикантів! 11 січня в Caribbean Club Concert Hall! Автори і виконавці концерту «Winter Wonderland»: Надія Миколаєва - вокал, терменвокс Наталя Лебедєва - клавіші Валентин Корнієнко - бас Євген Добровольський - вібрафон Роман Гуменюк - барабани


Заказать и купить билеты на Winter Wonderland можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Winter Wonderland в Киеве состоится 11 января 2018 г, 20:00, Caribbean Club / Карибиан Клаб.

Зима – дивовижна пора року. Caribbean Club Concert Hall – дивовижне місце. Не дивно, що саме тут 11 січня пройде найчарівніший новорічний концерт Winter Wonderland. За музику і магічну атмосферу відповідатимуть Надія Миколаєва і Imaginarium.

Від цих пісень, у якому б настрої ви не були, теплішає на душі. Вони дарують відчуття свята і нібито огортають чарами. Від них загоряються очі і з'являються посмішки на обличчях. Вони і справді дарують чудеса. Мова, звичайно, про новорічні пісні в стилі джаз, які ви почуєте цього вечора.

Ви запитаєте, чому така назва? Легендарна композиція «Winter Wonderland» прозвучить на концерті разом з іншими, як рідкісними, так і дуже відомими піснями 30-50-х років.

Пориньте у чарівну країну новорічного джазу в компанії кращих українських музикантів! 11 січня в Caribbean Club Concert Hall!

Автори і виконавці концерту «Winter Wonderland»:

Надія Миколаєва - вокал, терменвокс

Наталя Лебедєва - клавіші

Валентин Корнієнко - бас

Євген Добровольський - вібрафон

Роман Гуменюк - барабани

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber