Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Winter Wonderland в Киеве

Winter Wonderland

Киев, 13 января 2017 г, 20:00
Caribbean Club / Карибиан Клаб Caribbean Club / Карибиан Клаб
ул. С. Петлюры, 4
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
13 січня, напередодні Старого нового року, найкращий час, щоб згадати найпотаємніші бажання. У цей день вони точно збудуться. Саме 13 січня у Caribbean Club особливі гості - Надія Миколаєва та Imaginarium із програмою «Winter Wonderland». Поезія і джаз. Цю програму музиканти представили в Caribbean Сlub рівно рік тому. І називається вона так не випадково, а на честь відомої пісні 1934 року, яку в різний час виконували легендарні джазові співаки - Бінг Кросбі (Bing Crosby), Енді Вільямс (Andy Williams) і Френк Сінатра (Frank Sinatra). Композиція «Winter Wonderland» прозвучить на концерті разом із іншими, як рідкісними, так і дуже відомими, піснями 30-50-х років. І, звичайно ж, не обійдеться без зимового джазу. 13 січня на вас чекають не тільки авторські аранжування, але й поетична частина, основа якої - зимова лірика Данила Хармса, Йосипа Бродського та Владислава Ходасевича. А родзинкою програми стане музичний номер на терменвоксі. Автори і виконавці концерту «Winter Wonderland»: Надія Миколаєва – вокал, терменвокс Денис Боєв – скрипка, саксофон Наталя Лебедєва – клавіші Олександр Телепньов – труба Олександр Ємець – бас Віталій Бажора – барабани Не пропустіть «Winter Wonderland», джазовий концерт із теплою атмосферою сімейного свята! Кожна композиція залишить після себе легкий присмак шампанського і буде грати на душі до самої весни.


Заказать и купить билеты на Winter Wonderland можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Winter Wonderland в Киеве состоится 13 января 2017 г, 20:00, Caribbean Club / Карибиан Клаб.

13 січня, напередодні Старого нового року, найкращий час, щоб згадати найпотаємніші бажання. У цей день вони точно збудуться.

Саме 13 січня у Caribbean Club особливі гості - Надія Миколаєва та Imaginarium із програмою «Winter Wonderland». Поезія і джаз.

Цю програму музиканти представили в Caribbean Сlub рівно рік тому. І називається вона так не випадково, а на честь відомої пісні 1934 року, яку в різний час виконували легендарні джазові співаки - Бінг Кросбі (Bing Crosby), Енді Вільямс (Andy Williams) і Френк Сінатра (Frank Sinatra).

Композиція «Winter Wonderland» прозвучить на концерті разом із іншими, як рідкісними, так і дуже відомими, піснями 30-50-х років. І, звичайно ж, не обійдеться без зимового джазу.

13 січня на вас чекають не тільки авторські аранжування, але й поетична частина, основа якої - зимова лірика Данила Хармса, Йосипа Бродського та Владислава Ходасевича. А родзинкою програми стане музичний номер на терменвоксі.

Автори і виконавці концерту «Winter Wonderland»:

Надія Миколаєва – вокал, терменвокс

Денис Боєв – скрипка, саксофон

Наталя Лебедєва – клавіші

Олександр Телепньов – труба

Олександр Ємець – бас

Віталій Бажора – барабани

Не пропустіть «Winter Wonderland», джазовий концерт із теплою атмосферою сімейного свята! Кожна композиція залишить після себе легкий присмак шампанського і буде грати на душі до самої весни.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber