Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Времена года. Антонио Вивальди в Киеве

Времена года. Антонио Вивальди

Киев, 16 сентября 2017 г, 19:00
Дом Архитектора Дом Архитектора
ул. Бориса Гринченко, 7
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
«Kyiv Metropolis Orchestra» презентує новий проект.Тільки для вас вперше, починаючи з 1723 року, прозвучить один із найулюбленіших творів у світі - «Пори року» Антоніо Вівальді у театралізованій постановці.На вас чекає, повне занурення у природу в неймовірній атмосфері візуальних та звукових ефектів, у супроводі блискучих виконавців оркестру та улюбленця публіки, лауреата міжнародних конкурсів - Олега Дудниченка.«Пори року» - цикл із чотирьох скрипкових концертів італійського композитора Антоніо Вівальді. Кожен з них складається з трьох частин, які відповідають місяцям. Виконання циклу «Пори року» супроводжується сонетами, авторство яких приписують самому композиторові.Концерт № 1, мі мажор - «Весна» («La primavera»)Концерт № 2, соль мінор - «Літо» («L'estate»)Концерт № 3, фа мажор - «Осінь» («L'autunno»)Концерт № 4, фа мінор - «Зима» («L'inverno»)Також прозвучать два концерти для скрипки соло «La Stravaganza».Не пропустіть! Дозвольте собі найкращі емоції та відчуйте вишукану насолоду від почутого на території якісної музики.


Заказать и купить билеты на Времена года. Антонио Вивальди можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Времена года. Антонио Вивальди в Киеве состоится 16 сентября 2017 г, 19:00, Дом Архитектора.

«Kyiv Metropolis Orchestra» презентує новий проект.

Тільки для вас вперше, починаючи з 1723 року, прозвучить один із найулюбленіших творів у світі - «Пори року» Антоніо Вівальді у театралізованій постановці.

На вас чекає, повне занурення у природу в неймовірній атмосфері візуальних та звукових ефектів, у супроводі блискучих виконавців оркестру та улюбленця публіки, лауреата міжнародних конкурсів - Олега Дудниченка.

«Пори року» - цикл із чотирьох скрипкових концертів італійського композитора Антоніо Вівальді. Кожен з них складається з трьох частин, які відповідають місяцям. Виконання циклу «Пори року» супроводжується сонетами, авторство яких приписують самому композиторові.

Концерт № 1, мі мажор - «Весна» («La primavera»)
Концерт № 2, соль мінор - «Літо» («L'estate»)
Концерт № 3, фа мажор - «Осінь» («L'autunno»)
Концерт № 4, фа мінор - «Зима» («L'inverno»)

Також прозвучать два концерти для скрипки соло «La Stravaganza».

Не пропустіть! Дозвольте собі найкращі емоції та відчуйте вишукану насолоду від почутого на території якісної музики.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber