Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Вовки та ... в Киеве

Вовки та ...

Киев, 16 декабря 2010 г, 18:00
Киівський академічний театр юного глядача Киівський академічний театр юного глядача
вул. Липська, 15/17
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Художник-постановник - Катерина Корнійчук Хореограф - Ольга Рогова Композитор - Юрій Михайліченко Художній керівник постановки - заслужений діяч мистецтв РФ Костянтин Дубінін Виставу веде - Олена Задорович Сила грошей в усі часи була рушійною силою. Заради них люди йдуть на будь які вчинки. Гроші надають людині владу, силу, впевненість у собі. Ця гонитва за здобиччю перетворює людину на тварину і тоді вже в світі homo sapiens діють звірячі закони. У цьому шаленому житті є вовки, а є вівці. Але, як відомо, Фортуна, річ не постійна і якщо сьогодні тобі пощастило стати вовком, то завтра ти можеш з легкістю перетворитись на вівцю. Тривалість вистави - 3 години 40 хвилинРекомендований вік - з 16 років

Заказать и купить билеты на Вовки та ... можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Вовки та ... в Киеве состоится 16 декабря 2010 г, 18:00, Киівський академічний театр юного глядача.

Художник-постановник - Катерина Корнійчук

Хореограф - Ольга Рогова

Композитор - Юрій Михайліченко

Художній керівник постановки - заслужений діяч мистецтв РФ Костянтин Дубінін

Виставу веде - Олена Задорович

Сила грошей в усі часи була рушійною силою. Заради них люди йдуть на будь які вчинки. Гроші надають людині владу, силу, впевненість у собі. Ця гонитва за здобиччю перетворює людину на тварину і тоді вже в світі homo sapiens діють звірячі закони. У цьому шаленому житті є вовки, а є вівці. Але, як відомо, Фортуна, річ не постійна і якщо сьогодні тобі пощастило стати вовком, то завтра ти можеш з легкістю перетворитись на вівцю.

Тривалість вистави - 3 години 40 хвилин

Рекомендований вік - з 16 років

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber