Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Восхождение (Олег Атаманов) в Киеве

Восхождение (Олег Атаманов)

Киев, 26 ноября 2017 г, 16:00
Дом Архитектора Дом Архитектора
ул. Бориса Гринченко, 7
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
«Узыходжаньне» Так називається концертна програма, котрою Співець-Сказитель Олег Атаманов завершує 20-річчя славної Путі дорогами і вісями Рідної Землі. Двадцять лет… Ни много, и ни мало…И я снова Радостью делюсьС теми, с кем Дорога воссияла,И кого я искренне люблю. Дорогі шанувальники Творчості Пісняра! Наші Дороги можуть перетинатися тільки на Вершинах, які підкорюються Могутньому Духу Оновлення. Почути його Поклик у собі – Велике Щастя, уся безкінечна повнота якого пізнається тільки на Путі. Голос Олега Володимировича, його Пісні – це Поклик Неньки-Життя до своїх Дітей, до тих, кому вона дарувала Джерело Вічної Молодості, «чтоб Души пробуждались и, выйдя из чертогов, в открытых Сердцу Далях узрели Путь они, и Светлая Надежда их позвала в Дорогу, чтобы навеки с Миром Счастливых породнить». Зрозуміти і сприйняти його Місію, навіть прослухавши всі 85 альбомів, записаних протягом двадцяти років, непросто, тому що це – Сходинки Зростання Душі, а значить – Випробування Сили Духу і Волі; бути поряд, підкорюючи Вершини, допомагати один одному, коли важко, коли назустріч – лавини ненависті і зради, це складніше, ніж вважати себе «спасителем», «обраним» серед тих, хто несе Знамено Перетворення і творить Добро. Споживачів, котрі пробивають стіни відформатованої спільноти, завжди було менше, але їхнє завдання не рятувати Світи, а відкрити всі «вікна і двері» для Хвиль Змін і допомогти людській Душі усвідомити Божественну Силу своєї Унікальності, здатної творити Дива і втілювати на Землі Світлі Задуми Життя. І якого б важкою не була Путь Співця, котрий вболіває за Правду і Совість, за Волю і Справедливість, його Пісні звучать сьогодні по всій Планеті і над нею, стверджуючи один з привілеїв, даний тим, кому довірена Мрія, щоб її Щасливі Паростки продовжували у Небо проростати – От земли до Солнца, в Безконечность,Оглашая Песней Звёздный Сад,Где она – Цветок на Древе Вечности,Над которым Ангелы парят. Друзі! Путь до Вершин відкрита. Віра, Надія, Любов – завжди з нами і за нас, тому що «ліпити своє Щастя» - Смисл нашого Життя і Вічної Путі.


Заказать и купить билеты на Восхождение (Олег Атаманов) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Восхождение (Олег Атаманов) в Киеве состоится 26 ноября 2017 г, 16:00, Дом Архитектора.

«Узыходжаньне»

Так називається концертна програма, котрою Співець-Сказитель Олег Атаманов завершує 20-річчя славної Путі дорогами і вісями Рідної Землі.

Двадцять лет… Ни много, и ни мало…
И я снова Радостью делюсь
С теми, с кем Дорога воссияла,
И кого я искренне люблю.

Дорогі шанувальники Творчості Пісняра! Наші Дороги можуть перетинатися тільки на Вершинах, які підкорюються Могутньому Духу Оновлення.

Почути його Поклик у собі – Велике Щастя, уся безкінечна повнота якого пізнається тільки на Путі. Голос Олега Володимировича, його Пісні – це Поклик Неньки-Життя до своїх Дітей, до тих, кому вона дарувала Джерело Вічної Молодості, «чтоб Души пробуждались и, выйдя из чертогов, в открытых Сердцу Далях узрели Путь они, и Светлая Надежда их позвала в Дорогу, чтобы навеки с Миром Счастливых породнить».

Зрозуміти і сприйняти його Місію, навіть прослухавши всі 85 альбомів, записаних протягом двадцяти років, непросто, тому що це – Сходинки Зростання Душі, а значить – Випробування Сили Духу і Волі; бути поряд, підкорюючи Вершини, допомагати один одному, коли важко, коли назустріч – лавини ненависті і зради, це складніше, ніж вважати себе «спасителем», «обраним» серед тих, хто несе Знамено Перетворення і творить Добро.

Споживачів, котрі пробивають стіни відформатованої спільноти, завжди було менше, але їхнє завдання не рятувати Світи, а відкрити всі «вікна і двері» для Хвиль Змін і допомогти людській Душі усвідомити Божественну Силу своєї Унікальності, здатної творити Дива і втілювати на Землі Світлі Задуми Життя.

І якого б важкою не була Путь Співця, котрий вболіває за Правду і Совість, за Волю і Справедливість, його Пісні звучать сьогодні по всій Планеті і над нею, стверджуючи один з привілеїв, даний тим, кому довірена Мрія, щоб її Щасливі Паростки продовжували у Небо проростати –

От земли до Солнца, в Безконечность,
Оглашая Песней Звёздный Сад,
Где она – Цветок на Древе Вечности,
Над которым Ангелы парят.

Друзі! Путь до Вершин відкрита. Віра, Надія, Любов – завжди з нами і за нас, тому що «ліпити своє Щастя» - Смисл нашого Життя і Вічної Путі.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber