Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие Волшебник Изумрудного города в Киеве

Волшебник Изумрудного города

Киев, 25 февраля 2018 г, 13:00
Национальный академический театр русской драмы им. Леси Украинки Национальный академический театр русской драмы им. Леси Украинки
Богдана Хмельницкого 5, Киев
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Другие даты 03.06, 30.06
Музична вистава за мотивами казки О. Волкова.Тривалість 1 година 20 хв.«Чарівник Смарагдового міста» - одна з найдивовижніших, яскравих та загадкових казок світової дитячої літератури.Історія маленької дівчинки Еллі, яка переносить складні випробовування удвох зі своїм вірним песиком Тотошкою, не залишить нікого байдужим. Адже в цих випробовуваннях вона не тільки знайде нових друзів - Опудала, Дроворуба та Лева, але й допоможе здійснити їхні найзаповітніші бажання. Потрапивши до  країни Живунів за умислом злої чарівниці Бастінди, Еллі зустрінеться з великим та жахливим чарівником Гудвіном, і кожен герой казки, прямуючи до своєї мрії,  віднайде, насамперед, себе самого. І що найдивніше, допоможе  усьому цьому здійснитися чарівний світ Театру, у якому можливо все!

Заказать и купить билеты на Волшебник Изумрудного города можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие Волшебник Изумрудного города в Киеве состоится 25 февраля 2018 г, 13:00, Национальный академический театр русской драмы им. Леси Украинки.

Музична вистава за мотивами казки О. Волкова.
Тривалість 1 година 20 хв.


«Чарівник Смарагдового міста» - одна з найдивовижніших, яскравих та загадкових казок світової дитячої літератури.
Історія маленької дівчинки Еллі, яка переносить складні випробовування удвох зі своїм вірним песиком Тотошкою, не залишить нікого байдужим. Адже в цих випробовуваннях вона не тільки знайде нових друзів - Опудала, Дроворуба та Лева, але й допоможе здійснити їхні найзаповітніші бажання. Потрапивши до  країни Живунів за умислом злої чарівниці Бастінди, Еллі зустрінеться з великим та жахливим чарівником Гудвіном, і кожен герой казки, прямуючи до своєї мрії,  віднайде, насамперед, себе самого. І що найдивніше, допоможе  усьому цьому здійснитися чарівний світ Театру, у якому можливо все!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber