Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Antonio Gomez Cruz в Киеве - 1

Antonio Gomez Cruz, VIVIR MI VIDA

Киев, 21 марта 2017 г, 20:00
Caribbean Club / Карибиан Клаб Caribbean Club / Карибиан Клаб
ул. С. Петлюры, 4
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
21 березня 20:00, Antonio Gomez Cruz “VIVIR MI VIDA” 21-го березня домініканський артист - Антоніо Гомез Круз - представляє концерт “VIVIR MI VIDA”, присвячений популярному артисту Марку Ентоні. В програму ввійшли найвідоміші композиції американського співака та музиканта Марка Ентоні. У Caribbean Club Concert Hall пролунають композиції з кращих танцювальних майданчиків світу.Його роман з королевою латиноамериканської сцени Дженіфер Лопес став натхненням для створення справжніх хітів. “Vivir mi vida”, “Cambio de Piel”, “Rain over” та багато інших композицій займали найвищі позиції у хіт-парадах, номінувались та перемагали на Latin Music Awards. Не втратьте можливість почути запальні пісні, що підкорили світ, та потанцювати під їх живе виконання.Концерт “VIVIR MI VIDA” - це мікс запальних та веселих хітів. У ньому латиноамериканська пристрасть та запальні сальса-ритми.Мабуть, нема в Києві людини, що є більших експертом у справжньому “карибському” звучанні, ніж Антоніо Гомез Круз. Учасник сальса-оркестрів у рідний Домінікані, переможець конкурсів у Латинській Америці та романтичний учасник всеукраїнського шоу “Голос Країни 6”. Його вокал часто порівнюють з вокалом Марка Ентоні. Вже 21-го березня ви пересвідчитесь у правдивості цього твердження. Програма вразить у самісеньке серце поціновувачів гарної ніжної музики та пристрасних танців. ​​​Фан-зона - свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.

Заказать и купить билеты на Antonio Gomez Cruz, VIVIR MI VIDA можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Antonio Gomez Cruz в Киеве состоится 21 марта 2017 г, 20:00, Caribbean Club / Карибиан Клаб.

21 березня 20:00, Antonio Gomez Cruz “VIVIR MI VIDA”

21-го березня домініканський артист - Антоніо Гомез Круз - представляє концерт “VIVIR MI VIDA”, присвячений популярному артисту Марку Ентоні.

В програму ввійшли найвідоміші композиції американського співака та музиканта Марка Ентоні. У Caribbean Club Concert Hall пролунають композиції з кращих танцювальних майданчиків світу.
Його роман з королевою латиноамериканської сцени Дженіфер Лопес став натхненням для створення справжніх хітів. “Vivir mi vida”, “Cambio de Piel”, “Rain over” та багато інших композицій займали найвищі позиції у хіт-парадах, номінувались та перемагали на Latin Music Awards.

Не втратьте можливість почути запальні пісні, що підкорили світ, та потанцювати під їх живе виконання.
Концерт “VIVIR MI VIDA” - це мікс запальних та веселих хітів. У ньому латиноамериканська пристрасть та запальні сальса-ритми.
Мабуть, нема в Києві людини, що є більших експертом у справжньому “карибському” звучанні, ніж Антоніо Гомез Круз. Учасник сальса-оркестрів у рідний Домінікані, переможець конкурсів у Латинській Америці та романтичний учасник всеукраїнського шоу “Голос Країни 6”.
Його вокал часто порівнюють з вокалом Марка Ентоні. Вже 21-го березня ви пересвідчитесь у правдивості цього твердження.

Програма вразить у самісеньке серце поціновувачів гарної ніжної музики та пристрасних танців.

​​​Фан-зона - свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber