Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Стихи Джаз на Крыше - Майкл Щур в Киеве - 1

Стихи Джаз на Крыше - Майкл Щур

Киев, 19 июля 2017 г, 20:00
Roof Roof
ул. Артема, 37-41
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
19-го липня о 20:00, коли Верхнє місто стише свої звуки, під джазових супровід на сцені “Roof” з’явиться спеціальний гість з Канади – Майкл Щур. Майкл Щур – журналіст, телеведучий, улюбленець сотень тисяч глядачів. Він зійде до вас з блакитного екрану “УТ-Торонто” в абсолютно новому і неочікуваному образі. Його ексклюзивна програма “ЧерезЩур” не залишить спокійним жодного слухача. Майкл відкриє для вас усі потаємні шпарини української літератури і під джазовий супровід прочитає найвідвертіше з того, про що писали і мовчали вітчизняні поети. Не пропустіть, бо таке не повторюється! 16


Заказать и купить билеты на Стихи Джаз на Крыше - Майкл Щур можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Стихи Джаз на Крыше - Майкл Щур в Киеве состоится 19 июля 2017 г, 20:00, Roof.

19-го липня о 20:00, коли Верхнє місто стише свої звуки, під джазових супровід на сцені “Roof” з’явиться спеціальний гість з Канади – Майкл Щур.

Майкл Щур – журналіст, телеведучий, улюбленець сотень тисяч глядачів. Він зійде до вас з блакитного екрану “УТ-Торонто” в абсолютно новому і неочікуваному образі.

Його ексклюзивна програма “ЧерезЩур” не залишить спокійним жодного слухача.

Майкл відкриє для вас усі потаємні шпарини української літератури і під джазовий супровід прочитає найвідвертіше з того, про що писали і мовчали вітчизняні поети.

Не пропустіть, бо таке не повторюється!

16

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber