Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Стихи Джаз на Крыше - Каша Сальцова в Киеве - 1

Стихи Джаз на Крыше - Каша Сальцова

Киев, 25 июля 2017 г, 20:00
BelEtage / Бельэтаж BelEtage / Бельэтаж
ул. Шота Руставели, 16а
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Відчуйте глубину моменту, насолоджуючись співочим голосом вокалістки — Каши Сальцової. Пориньте у відчуття насолоди. Кожен з вас відчує ноти романтизму, де пролунають вірші, які так глибоко проникнуть у вашу свідомість. 25-го липня о 20:00 ми запрошуємо вас на дах beletage, послухати вірші від Каши Сальцової, вокалістки гурту “Крихітка”. Вам будуть представлені кращі роботи видатних українських письменників, а джазова музика підкреслить глубокий підтекст. Marco Concert відкриває двері на дах beletage з новим проектом "Любов і Київ" де прозвучать зворушливі вірші Коцюбинського, його дружини, потаємні відвертості Винниченка з його щоденника, листування Ольги Кобилянської та Лесі Українки. Зворушливі та наповнені любов'ю рядки які об'єднують великі імена, котрі пройшли крізь роки. Ми раді кожній зустрічі з вами, ми відкриваємо вам частинку України, таку, яку ми любимо всією душею. Тож давайте зустрінемося знову та відчуємо нескінченну насолоду.


Заказать и купить билеты на Стихи Джаз на Крыше - Каша Сальцова можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Стихи Джаз на Крыше - Каша Сальцова в Киеве состоится 25 июля 2017 г, 20:00, BelEtage / Бельэтаж.

Відчуйте глубину моменту, насолоджуючись співочим голосом вокалістки — Каши Сальцової. Пориньте у відчуття насолоди. Кожен з вас відчує ноти романтизму, де пролунають вірші, які так глибоко проникнуть у вашу свідомість.

25-го липня о 20:00 ми запрошуємо вас на дах beletage, послухати вірші від Каши Сальцової, вокалістки гурту “Крихітка”. Вам будуть представлені кращі роботи видатних українських письменників, а джазова музика підкреслить глубокий підтекст.

Marco Concert відкриває двері на дах beletage з новим проектом "Любов і Київ" де прозвучать зворушливі вірші Коцюбинського, його дружини, потаємні відвертості Винниченка з його щоденника, листування Ольги Кобилянської та Лесі Українки. Зворушливі та наповнені любов'ю рядки які об'єднують великі імена, котрі пройшли крізь роки.

Ми раді кожній зустрічі з вами, ми відкриваємо вам частинку України, таку, яку ми любимо всією душею. Тож давайте зустрінемося знову та відчуємо нескінченну насолоду.

 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber