Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Случайное танго в Киеве

Случайное танго

Киев, 21 апреля 2017 г, 19:00
Київську академічну майстерню театрального мистецтва “Сузір’я” Київську академічну майстерню театрального мистецтва “Сузір’я”
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Сідаючи за кермо авто молода жінка на підпитку усвідомлювала, чим усе може закінчитись, але не могла передбачити, що чекає на неї після життя… Рай чи ад? Гра у тестування з янголом, і визначить долю героїні. У цьому змаганні цінуються відвертість, правдивість і вміння уникати банальностей.   Світська вечірка, сварка з коханим, ніч, туман, швидкість 220 км на годину і … закономірний фінал.   Режисура та сценографія - Володимир Борисюк Костюми - Наталія Скляренко Пластичне рішення - Ольга Семьошкіна   У виставі зайняті: Народний артист України Анатолій Ященко Заслужена артистка України Тетяна Круліковська   Вистава на одну дію, йде російською мовою.Заказать и купить билеты на Случайное танго можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Случайное танго в Киеве состоится 21 апреля 2017 г, 19:00, Київську академічну майстерню театрального мистецтва “Сузір’я”.

Сідаючи за кермо авто молода жінка на підпитку усвідомлювала, чим усе може закінчитись, але не могла передбачити, що чекає на неї після життя… Рай чи ад? Гра у тестування з янголом, і визначить долю героїні. У цьому змаганні цінуються відвертість, правдивість і вміння уникати банальностей.

 

Світська вечірка, сварка з коханим, ніч, туман, швидкість 220 км на годину і … закономірний фінал.

 

Режисура та сценографія - Володимир Борисюк

Костюми - Наталія Скляренко

Пластичне рішення - Ольга Семьошкіна

 

У виставі зайняті:

Народний артист України Анатолій Ященко

Заслужена артистка України Тетяна Круліковська

 

Вистава на одну дію, йде російською мовою.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber