X
Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Случайное танго в Киеве

Случайное танго

Киев, 21 апреля 2017 г, 19:00
Київську академічну майстерню театрального мистецтва “Сузір’я” Київську академічну майстерню театрального мистецтва “Сузір’я”
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Сідаючи за кермо авто молода жінка на підпитку усвідомлювала, чим усе може закінчитись, але не могла передбачити, що чекає на неї після життя… Рай чи ад? Гра у тестування з янголом, і визначить долю героїні. У цьому змаганні цінуються відвертість, правдивість і вміння уникати банальностей.   Світська вечірка, сварка з коханим, ніч, туман, швидкість 220 км на годину і … закономірний фінал.   Режисура та сценографія - Володимир Борисюк Костюми - Наталія Скляренко Пластичне рішення - Ольга Семьошкіна   У виставі зайняті: Народний артист України Анатолій Ященко Заслужена артистка України Тетяна Круліковська   Вистава на одну дію, йде російською мовою.Заказать и купить билеты на Случайное танго можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Спектакль Случайное танго в Киеве состоится 21 апреля 2017 г, 19:00.

Сідаючи за кермо авто молода жінка на підпитку усвідомлювала, чим усе може закінчитись, але не могла передбачити, що чекає на неї після життя… Рай чи ад? Гра у тестування з янголом, і визначить долю героїні. У цьому змаганні цінуються відвертість, правдивість і вміння уникати банальностей.

 

Світська вечірка, сварка з коханим, ніч, туман, швидкість 220 км на годину і … закономірний фінал.

 

Режисура та сценографія - Володимир Борисюк

Костюми - Наталія Скляренко

Пластичне рішення - Ольга Семьошкіна

 

У виставі зайняті:

Народний артист України Анатолій Ященко

Заслужена артистка України Тетяна Круліковська

 

Вистава на одну дію, йде російською мовою.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram