Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
кино От Земли к Вселенной в Киеве

От Земли к Вселенной

Киев, 21 апреля 2017 г, 18:00
ВДНГ ВДНГ
пр. Академика Глушкова, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Від землі до всесвіту! Бажання розв’язати загадки нічного неба мабуть найдавніша амбіція людства. Але лише зараз, завдяки новітнім обсерваторіям, ми починаємо усвідомлювати всю велич космосу. Фільм “Від Землі до Всесвіту” віднесе вас у захопливу мандрівку еволюцією уявлень людей про Всесвіт: від теорій та міфів древніх греків до сучасних місій у далекий космос. Ви побуваєте на планетах Сонячної системи, місцях зародження зірок та зазирнете за межі Чумацького шляху. Длительность сеанса:40 мин Жанр: Документальный Дата выпуска: 2015


Заказать и купить билеты на От Земли к Вселенной можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Кино От Земли к Вселенной в Киеве состоится 21 апреля 2017 г, 18:00, ВДНГ.

Від землі до всесвіту!

Бажання розв’язати загадки нічного неба мабуть найдавніша амбіція людства. Але лише зараз, завдяки новітнім обсерваторіям, ми починаємо усвідомлювати всю велич космосу.

Фільм “Від Землі до Всесвіту” віднесе вас у захопливу мандрівку еволюцією уявлень людей про Всесвіт: від теорій та міфів древніх греків до сучасних місій у далекий космос.

Ви побуваєте на планетах Сонячної системи, місцях зародження зірок та зазирнете за межі Чумацького шляху.

Длительность сеанса:40 мин

Жанр: Документальный

Дата выпуска: 2015

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber