Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Велосипед з червоними колесами в Киеве

Велосипед з червоними колесами

Киев, 28 мая 2011 г, 12:00
Киівський академічний театр юного глядача Киівський академічний театр юного глядача
вул. Липська, 15/17
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Т. Власова«Велосипед з червоними колесами»Режисер – Артур АртімєньєвХудожник-постановник – Світлана СеменюкМузичне оформлення – Артур АртімєньєвСценічна редакція та переклад – Артур Артімєньєв Кожна жива істота на землі про щось мріє. Австралійські звірятка теж мають мрію – одного дня стати власниками велосипеда з червоними колесами. Але згодом, дуже швидко, наші герої розуміють, що набагато важливіше в цьому житті знайти собі гарних та вірних друзів. Це весела та зворушлива історія про трьох звіряток, що зустрінуть на своєму шляху перешкоди, завдяки тим, хто поряд, подолають все і отримають неочікуваний подарунок.

Заказать и купить билеты на Велосипед з червоними колесами можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Велосипед з червоними колесами в Киеве состоится 28 мая 2011 г, 12:00, Киівський академічний театр юного глядача.

Т. Власова
«Велосипед з червоними колесами»
Режисер – Артур Артімєньєв
Художник-постановник – Світлана Семенюк
Музичне оформлення – Артур Артімєньєв
Сценічна редакція та переклад – Артур Артімєньєв

Кожна жива істота на землі про щось мріє. Австралійські звірятка теж мають мрію – одного дня стати власниками велосипеда з червоними колесами. Але згодом, дуже швидко, наші герої розуміють, що набагато важливіше в цьому житті знайти собі гарних та вірних друзів. Це весела та зворушлива історія про трьох звіряток, що зустрінуть на своєму шляху перешкоди, завдяки тим, хто поряд, подолають все і отримають неочікуваний подарунок.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber