Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Коэффициент Трансформации в Киеве

Коэффициент Трансформации, Вечер современного танца

Киев, 05 марта 2018 г, 20:00
Сцена 6 Сцена 6
ул. Васильковская, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Коефіцієнт Трансформації. Вечір сучасного танцю. У 2018 році виповнюється 10 років першій виставі, створений одним з перших в Україні незалежних професійних об'єднань хореографів сучасного танцю Black O!range. Це була вистава "Синдром паралельності" за твором Ґабріеля Ґарсіа Маркеса “Очі блакитного собаки”. Проект, що був створений викладачем Університету та студентами, став явищем в українському сучасному танці і каталізатором до багатьох творчих ініціатив та проектів. Програма вечора сучасного танцю 5 березня пропонує глядачам як вже відомі роботи танцтеатру Black O!Range так і самостійні пошуки та експерименти кожного з артистів компанії. З початку 2008 до 2011 року ми разом створили 8 вистав, фрагменти яких частково складуть програму вечора. Ми обов'язково згадаємо і нашу першу виставу "Синдром паралельності" і найулюбленішу "СКО!ТЧ". Разом з часом змінилось наше сприйняття хореографії, що була створена 10 років тому. Можливо, це приведе до того, що старі роботи отримають новий голос? Для більшості з нас танець це не просто частина життя , але це і є саме життя. Ми різні і саме тому крізь танець кожного з нас ви можете побачити те, чим ми живемо просто зараз. Іноді ми усвідомлено транслюємо власні історії. В інших випадках намагаємось критично переосмислити добре відомі нам речі чи події. Але, навіть якщо ні, в будь-якому разі крізь рух людини завжди стає явною її сутність. Адже, за висловом Марти Грєм, "Тіло ніколи не бреше". Ви ж знаєте про це?


Заказать и купить билеты на Коэффициент Трансформации, Вечер современного танца можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Коэффициент Трансформации в Киеве состоится 05 марта 2018 г, 20:00, Сцена 6.

Коефіцієнт Трансформації. Вечір сучасного танцю.

У 2018 році виповнюється 10 років першій виставі, створений одним з перших в Україні незалежних професійних об'єднань хореографів сучасного танцю Black O!range. Це була вистава "Синдром паралельності" за твором Ґабріеля Ґарсіа Маркеса “Очі блакитного собаки”. Проект, що був створений викладачем Університету та студентами, став явищем в українському сучасному танці і каталізатором до багатьох творчих ініціатив та проектів.

Програма вечора сучасного танцю 5 березня пропонує глядачам як вже відомі роботи танцтеатру Black O!Range так і самостійні пошуки та експерименти кожного з артистів компанії.

З початку 2008 до 2011 року ми разом створили 8 вистав, фрагменти яких частково складуть програму вечора. Ми обов'язково згадаємо і нашу першу виставу "Синдром паралельності" і найулюбленішу "СКО!ТЧ". Разом з часом змінилось наше сприйняття хореографії, що була створена 10 років тому. Можливо, це приведе до того, що старі роботи отримають новий голос?

Для більшості з нас танець це не просто частина життя , але це і є саме життя. Ми різні і саме тому крізь танець кожного з нас ви можете побачити те, чим ми живемо просто зараз. Іноді ми усвідомлено транслюємо власні історії. В інших випадках намагаємось критично переосмислити добре відомі нам речі чи події. Але, навіть якщо ні, в будь-якому разі крізь рух людини завжди стає явною її сутність. Адже, за висловом Марти Грєм, "Тіло ніколи не бреше". Ви ж знаєте про це?

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber