Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спортивное событие PRO Boxing Show - 2018 в Киеве

PRO Boxing Show - 2018

Киев, 22 апреля 2017 г, 18:00
Вертолетная площадка Вертолетная площадка
Парковая дорога, 16а
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Міжнародний турнір з професійного боксу Найбільша подія світового спорту на київській арені! 20 січня 2018 го в КВЦ «Парковий» пройде грандіозне PRO BOXING SHOW — XXI. Завдяки компанії Union Boxing Promotion і Лізі професійного боксу України, у всіх жителів і гостей Києва є унікальна можливість — стати свідками видовищних поєдинків, серед яких — 7 професійних, 5 рейтингових і 2 титульних. Якщо вам подобається цей сильний і безкомпромісний вид спорту, покваптеся купити квитки на Міжнародний турнір з професійного боксу в Києві. На арену вийдуть найсильніші! Починаючи з супер-легкої і закінчуючи супер-важкою категорією, в цей вечір відбудеться 10 професійних поєдинків за участю кращих українських бійців. Серед них: Тимур Бриків (Дніпро)Петро Іванов (Ніжин)Ігор Кудрицький (Харків)Олександр Єгоров (Донецьк)Ігор Магурін (Енергодар) Одним з найефектніших боїв стане протистояння власника титулу WBA Continental О. Єгорова та Чемпіона Іспанії і Середземномор’я за версією IBF Кріштіану Родрігеза, а також поєдинок І. Магуріна з чемпіоном Іспанії Джізусом Санчесом з Мадріда.

Заказать и купить билеты на PRO Boxing Show - 2018 можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спортивное событие PRO Boxing Show - 2018 в Киеве состоится 22 апреля 2017 г, 18:00, Вертолетная площадка.

Міжнародний турнір з професійного боксу

Найбільша подія світового спорту на київській арені! 20 січня 2018 го в КВЦ «Парковий» пройде грандіозне PRO BOXING SHOW — XXI. Завдяки компанії Union Boxing Promotion і Лізі професійного боксу України, у всіх жителів і гостей Києва є унікальна можливість — стати свідками видовищних поєдинків, серед яких — 7 професійних, 5 рейтингових і 2 титульних. Якщо вам подобається цей сильний і безкомпромісний вид спорту, покваптеся купити квитки на Міжнародний турнір з професійного боксу в Києві.

На арену вийдуть найсильніші!

Починаючи з супер-легкої і закінчуючи супер-важкою категорією, в цей вечір відбудеться 10 професійних поєдинків за участю кращих українських бійців.

Серед них:

Тимур Бриків (Дніпро)
Петро Іванов (Ніжин)
Ігор Кудрицький (Харків)
Олександр Єгоров (Донецьк)
Ігор Магурін (Енергодар)

Одним з найефектніших боїв стане протистояння власника титулу WBA Continental О. Єгорова та Чемпіона Іспанії і Середземномор’я за версією IBF Кріштіану Родрігеза, а також поєдинок І. Магуріна з чемпіоном Іспанії Джізусом Санчесом з Мадріда.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber