Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Вечер премьер с Катериной Осадчей в Киеве - 1

Вечер премьер с Катериной Осадчей

Киев, 01 апреля 2018 г, 19:00
Национальный дворец искусств Украина Национальный дворец искусств Украина
ул. Б.Васильковская, 103
Киев
+380445905555
850 - 4000 грн.
До события осталось:
2018
3
01
19
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
Концерт "Вечір прем'єр з Катериною Осадчою" 1 квітня 2018 відбудеться нове грандіозне концертне шоу "Вечір прем'єр з Катериною Осадчою". Екстравагантна ведуча популярної телепрограми "Світське життя" збирає найяскравіших зірок на сцені Палацу Україна для презентації глядачам нових пісень, які стануть хітами наступного сезону. Ви маєте нагоду першими почути від улюблених артистів новинки, яким згодом підспівуватиме уся країна, та на власні очі оцінити нові зіркові образи, яскраві декорації та креативні постановки музичних номерів! На один вечір пориньте в атмосферу "Світського життя"! Тіна Кароль, MONATIK, Оля Полякова, Сергій Бабкін, Настя Каменських, Таяна, Марія Яремчук готують феєричні нові пісні спеціально для "Вечора прем'єр". Легендарна Ніна Матвієнко з'явиться перед глядачами в несподіваному амплуа, і вперше після народження дитини на велику сцену повернеться запальна Гайтана в новому іміджі. Та й без усім відомих пісень не обійдеться: кожен виконавець окрім прем'єри також заспіває свій найбільш знаковий хіт. Шоу в Палаці "Україна" - справжній подарунок для прихильників програми "Світське життя" та ведучої Катерини Осадчої, адже вперше за 13 років існування популярного телепроекту глядачі мають змогу потрапити на концерт під егідою програми. Червона доріжка чекатиме саме на вас! А святковий настрій створить ігрите "Маренго". Святкуйте весну на зірковому концерті від улюбленого телепроекту! Замовити та придбати квитки на "Вечір прем'єр з Катериною Осадчою" можна на karabas.com. 1 квітня, 19.00, Національний палац мистецтв "Україна". УВАГА! Ведеться телезйомка!


Заказать и купить билеты на Вечер премьер с Катериной Осадчей можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Вечер премьер с Катериной Осадчей в Киеве состоится 01 апреля 2018 г, 19:00, Национальный дворец искусств Украина .

Концерт "Вечір прем'єр з Катериною Осадчою"

1 квітня 2018 відбудеться нове грандіозне концертне шоу "Вечір прем'єр з Катериною Осадчою". Екстравагантна ведуча популярної телепрограми "Світське життя" збирає найяскравіших зірок на сцені Палацу Україна для презентації глядачам нових пісень, які стануть хітами наступного сезону. Ви маєте нагоду першими почути від улюблених артистів новинки, яким згодом підспівуватиме уся країна, та на власні очі оцінити нові зіркові образи, яскраві декорації та креативні постановки музичних номерів! На один вечір пориньте в атмосферу "Світського життя"!

Тіна Кароль, MONATIK, Оля Полякова, Сергій Бабкін, Настя Каменських, Таяна, Марія Яремчук готують феєричні нові пісні спеціально для "Вечора прем'єр". Легендарна Ніна Матвієнко з'явиться перед глядачами в несподіваному амплуа, і вперше після народження дитини на велику сцену повернеться запальна Гайтана в новому іміджі. Та й без усім відомих пісень не обійдеться: кожен виконавець окрім прем'єри також заспіває свій найбільш знаковий хіт.

Шоу в Палаці "Україна" - справжній подарунок для прихильників програми "Світське життя" та ведучої Катерини Осадчої, адже вперше за 13 років існування популярного телепроекту глядачі мають змогу потрапити на концерт під егідою програми. Червона доріжка чекатиме саме на вас! А святковий настрій створить ігрите "Маренго".

Святкуйте весну на зірковому концерті від улюбленого телепроекту!

Замовити та придбати квитки на "Вечір прем'єр з Катериною Осадчою" можна на karabas.com.

1 квітня, 19.00, Національний палац мистецтв "Україна".

УВАГА! Ведеться телезйомка!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber