Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Сёстры Тельнюк в Киеве

Сёстры Тельнюк, Unplugged

Киев, 27 марта 2018 г, 19:00
Национальный дворец искусств Украина Национальный дворец искусств Украина
ул. Б.Васильковская, 103
Киев
+380445905555
150 - 300 грн.
До события осталось:
2018
2
27
19
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
27 березня о 19:00 в Малому залі Національного палацу мистецтв «Україна» - концерт Cестер Тельнюк «UNPLUGGED». «ТЕЛЬНЮК: Сестри» у своїх піснях використовують лише високу поезію, виступають винятково «наживо» дотримуючись найвищих фахових вимог. Це ідеальний синтез музики та слова. В арсеналі «ТЕЛЬНЮК: Сестри» безліч стилів, жанрів і звучань. Філософські балади та романси, фольк-рокові композиції та ескізи, акапелла та пісні з елементами медитативної мело-декламації, джаз-рок, art-рок і trip-hop.. у їхніх руках насправді багата палітра, що дозволяє експериментувати в усіх можливих музичних напрямках та створювати власні. Діапазон справді широкий - від акустично-академічної суворості до рокової свободи та альтернативи. Виступи «ТЕЛЬНЮК: Сестри» - це театральне дійство з власною драматургією і особливою схемою розгортання образів, це розмова Сестер між собою і водночас щирий діалог із кожним глядачем.


Заказать и купить билеты на Сёстры Тельнюк, Unplugged можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Сёстры Тельнюк в Киеве состоится 27 марта 2018 г, 19:00, Национальный дворец искусств Украина .

27 березня о 19:00 в Малому залі Національного палацу мистецтв «Україна» - концерт Cестер Тельнюк «UNPLUGGED».

«ТЕЛЬНЮК: Сестри» у своїх піснях використовують лише високу поезію, виступають винятково «наживо» дотримуючись найвищих фахових вимог. Це ідеальний синтез музики та слова.

В арсеналі «ТЕЛЬНЮК: Сестри» безліч стилів, жанрів і звучань. Філософські балади та романси, фольк-рокові композиції та ескізи, акапелла та пісні з елементами медитативної мело-декламації, джаз-рок, art-рок і trip-hop.. у їхніх руках насправді багата палітра, що дозволяє експериментувати в усіх можливих музичних напрямках та створювати власні. Діапазон справді широкий - від акустично-академічної суворості до рокової свободи та альтернативи.

Виступи «ТЕЛЬНЮК: Сестри» - це театральне дійство з власною драматургією і особливою схемою розгортання образів, це розмова Сестер між собою і водночас щирий діалог із кожним глядачем.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber