Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт UNITED PEOPLE в Киеве

UNITED PEOPLE

Киев, 18 апреля 2016 г, 19:00
'Atlas / Атлас 'Atlas / Атлас
ул. Сечевых Стрельцов, 37-41
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
United People стерли пил століть з найкрасивішої музики у світі - українських народних пісень. Вони будуть ворожити, закликати, щедрувати та голосити. І все це - в жанрі сучасної a capella. Кожна пісня - це окрема історія простої людини, сповнена любові та печалі, радощів та надії. United People обробили ці історії в сучасних музичних стилях, щоб кожен зміг відчути нове дихання музики минулих сторіч. Пісні-містерії зворушать кожного, занурять у життєві історії минулого крізь призму сучасного. Можливо ви чули їх? Про циганське весілля та про файного Гриця? Може саме цю колискову вам колись співали? Адже всі ці пісні нам знайомі з дитинства. Ви почуєте скрипки, труби, сопілки, гітари відтворені виключно за допомогою голосу. Народне - модне! Ми пишаємося своєю культурою. Ми віримо в те що українські пісні актуальні і найкрасивіші! Адже що може бути краще, ніж своє? UP- це п'ять професійних виконавиць у найскладнішому та найкрасивішому музичному жанрі - a cappellа. UP - це досконале аранжування та витончене виконання. UP - це потужна енергетика та незабутні враження від зустрічі з справжнім мистецтвом!

Заказать и купить билеты на UNITED PEOPLE можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт UNITED PEOPLE в Киеве состоится 18 апреля 2016 г, 19:00, 'Atlas / Атлас.

United People стерли пил століть з найкрасивішої музики у світі - українських народних пісень. Вони будуть ворожити, закликати, щедрувати та голосити. І все це - в жанрі сучасної a capella.

Кожна пісня - це окрема історія простої людини, сповнена любові та печалі, радощів та надії. United People обробили ці історії в сучасних музичних стилях, щоб кожен зміг відчути нове дихання музики минулих сторіч.

Пісні-містерії зворушать кожного, занурять у життєві історії минулого крізь призму сучасного. Можливо ви чули їх? Про циганське весілля та про файного Гриця? Може саме цю колискову вам колись співали? Адже всі ці пісні нам знайомі з дитинства. Ви почуєте скрипки, труби, сопілки, гітари відтворені виключно за допомогою голосу.

Народне - модне! Ми пишаємося своєю культурою. Ми віримо в те що українські пісні актуальні і найкрасивіші! Адже що може бути краще, ніж своє?

UP- це п'ять професійних виконавиць у найскладнішому та найкрасивішому музичному жанрі - a cappellа.

UP - це досконале аранжування та витончене виконання.

UP - це потужна енергетика та незабутні враження від зустрічі з справжнім мистецтвом!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber