Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
выставка Всеукраїнський конкурс архітектури та урбаністики в Киеве

Всеукраїнський конкурс архітектури та урбаністики, Ukrainian Urban Awards

Киев, 01 июня 2018 г, 12:00
КВЦ Парковый КВЦ Парковый
Киев
+380445905555
380 грн.
До события осталось:
2018
5
01
12
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
Ukrainian Urban Awards – конкурс, покликаний визначити кращі архітектурні проекти України, незалежно від форми, розміру та бюджету. Мета конкурсу – підвищення стандартів у сфері архітектури України та розповсюдження передового досвіду, тенденцій та інновацій у будівництві, архітектурі та девелопменті. Місія – покращення якості інфраструктури та середовища міст України. Ukrainian Urban Awards матиме високу цінність для архітектурного суспільства, оскільки в його основу покладено експертне проведення конкурсу та жорсткі процедури відбору конкурсних проектів. В рамках реалізації даної місії оргкомітет Ukrainian Urban Awards взаємодіє з максимально широким колом професіоналів сфери: архітекторами, забудовниками, виробниками, представниками міністерства, та прагне до повної прозорості та об’єктивності всіх етапів голосування. Голова журі конкурсу Массіміліано Фуксас Засновник, головний архітектор Studio Fuksas Почесний член American Institute of Architects та Royal Institute of British Architects Вісенте ГуайартГоловний архітектор Барселони 2011-2015 Співзасновник Інституту передової архітектури Каталонії (IAAC) moreGuallart Architects Крістос Пассас запрошений професор Dessau Institute of Architecture, провідний дизайнер, виконавчий директор студії Zaha Hadid Architects Майкл Ройкінд Головний архітектор, засновник студії Rojkind Arquitectos Запрошений професор Інституту Архітектури Південної КаліфорніїRojkind Arquitectos Маркус АппенцеллерАрхітектор, співзасновник MLA ArchitectureКерівник відділу урбаністики в Академії Архітектури АмстердамуMLA Architecturе

Заказать и купить билеты на Всеукраїнський конкурс архітектури та урбаністики, Ukrainian Urban Awards можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Выставка Всеукраїнський конкурс архітектури та урбаністики в Киеве состоится 01 июня 2018 г, 12:00, КВЦ Парковый.

Ukrainian Urban Awards – конкурс, покликаний визначити кращі архітектурні проекти України, незалежно від форми, розміру та бюджету.

Мета конкурсу – підвищення стандартів у сфері архітектури України та розповсюдження передового досвіду, тенденцій та інновацій у будівництві, архітектурі та девелопменті.

Місія – покращення якості інфраструктури та середовища міст України.

Ukrainian Urban Awards матиме високу цінність для архітектурного суспільства, оскільки в його основу покладено експертне проведення конкурсу та жорсткі процедури відбору конкурсних проектів. В рамках реалізації даної місії оргкомітет Ukrainian Urban Awards взаємодіє з максимально широким колом професіоналів сфери: архітекторами, забудовниками, виробниками, представниками міністерства, та прагне до повної прозорості та об’єктивності всіх етапів голосування.

Голова журі конкурсу

Массіміліано Фуксас
Засновник, головний архітектор Studio Fuksas
Почесний член American Institute of Architects
та Royal Institute of British Architects

Вісенте Гуайарт
Головний архітектор Барселони 2011-2015
Співзасновник Інституту передової архітектури Каталонії (IAAC) more
Guallart Architects

Крістос Пассас
запрошений професор Dessau Institute of Architecture,
провідний дизайнер, виконавчий директор студії Zaha Hadid Architects

Майкл Ройкінд
Головний архітектор, засновник студії Rojkind Arquitectos
Запрошений професор Інституту Архітектури Південної Каліфорнії
Rojkind Arquitectos

Маркус Аппенцеллер
Архітектор, співзасновник MLA Architecture
Керівник відділу урбаністики в Академії Архітектури Амстердаму
MLA Architecturе

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber