Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Украденное счастье в Киеве

Украденное счастье

Киев, 25 января 2018 г, 19:00
Дом Архитектора Дом Архитектора
ул. Бориса Гринченко, 7
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
На межі драми і трагедії, соціальної і політичної прірви – «Украдене щастя» є найвидатнішою драмою, що вийшла з-під пера Івана Яковича Франка. Натхненна народною «Піснею про шандаря», п’єса зберегла автентичні коріння через віки, адже питання людського щастя, людської долі, людської моралі – вічні. Головні герої у виконанні Дмитра Олійника, Андрія Поліщука та Анастасії Салати – це складні особистості, і трагедія кожної має довгу історію. У режисерському трактуванні Івана Уривського «Украдене щастя» – це більше, ніж п’єса. Це пластична драма, палкий любовний трикутник, сповнений напруження та неначе просякнутий струмом. Герої шукають своє примарне щастя – напів-наосліп, напівприречено... «У режисерському задумі (про примару і примарність), мені здається, є щирі пустощі і професійний підхід. Свій маленький містичний метафоричний театр цей режисер створює зі снів, театральних мрій, із якихось романтичних прагнень, можливо, навіть власних галюцинацій» пише Олег Вергеліс, газета «Дзеркало тижня». Ми запрошуємо вас зануритися у світ тонкої психологічної драми Франка, що як жодна інша відкриває найглибинніші закутки людської душі. Чекаємо на вас 25 січень о 19:00 у Будинку Архітектора, за адресою вул. Бориса Грінченка, 7. Тривалість: 90 хв. Вікове обмеження: 16

Заказать и купить билеты на Украденное счастье можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Украденное счастье в Киеве состоится 25 января 2018 г, 19:00, Дом Архитектора.

На межі драми і трагедії, соціальної і політичної прірви – «Украдене щастя» є найвидатнішою драмою, що вийшла з-під пера Івана Яковича Франка. Натхненна народною «Піснею про шандаря», п’єса зберегла автентичні коріння через віки, адже питання людського щастя, людської долі, людської моралі – вічні.

Головні герої у виконанні Дмитра Олійника, Андрія Поліщука та Анастасії Салати – це складні особистості, і трагедія кожної має довгу історію. У режисерському трактуванні Івана Уривського «Украдене щастя» – це більше, ніж п’єса. Це пластична драма, палкий любовний трикутник, сповнений напруження та неначе просякнутий струмом. Герої шукають своє примарне щастя – напів-наосліп, напівприречено...

«У режисерському задумі (про примару і примарність), мені здається, є щирі пустощі і професійний підхід. Свій маленький містичний метафоричний театр цей режисер створює зі снів, театральних мрій, із якихось романтичних прагнень, можливо, навіть власних галюцинацій» пише Олег Вергеліс, газета «Дзеркало тижня».

Ми запрошуємо вас зануритися у світ тонкої психологічної драми Франка, що як жодна інша відкриває найглибинніші закутки людської душі. Чекаємо на вас 25 січень о 19:00 у Будинку Архітектора, за адресою вул. Бориса Грінченка, 7.

Тривалість: 90 хв.

Вікове обмеження: 16

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber