Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Том на ферме (Дикий театр) в Киеве

Том на ферме (Дикий театр)

Киев, 17 марта 2017 г, 19:00
Малая Опера Малая Опера
ул. Дегтяревская, 5
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Том приїздить на похорон свого друга, що трагічно загинув. Він знайомиться з його сім’єю, і виявляється, що ніхто: ані мати, ані брат, і навіть він – не знали загиблого по-справжньому. «Дикий театр», Львівський театр імені Лесі Українкипредставляють спільний проект: вистава за п’єсою знаменитого канадського драматурга та сценариста Мішеля Марка Бушара «Том на фермі». Постановку вистави здійснив український драматург і режисер Павло Ар’є. Мішель Марк Бушар і автор перекладу Ростислав Нємцев відвідають прем’єрні покази в Україні та візьмуть участь у заходах і обговоренні. Торік видавництво Анетти Антоненко видало книгу "Том на фермі" з українським перекладом. Це дало змогу зробити першу в Україні театральну інтерпретацію скандальної п’єси,котра піднімає проблеми рівності, одностатевого кохання та фатальної сили соціальних стереотипів. Продюсери проекту - Ярослава Кравченко і Олексій Ананов Режисер - Павло Ар’є Художник - Артем Мокренець Композитор - Лєна Ребрик Хореограф - Антон Овчінніков Відео - Микита Плужко Головний адміністратор, асистент режисера - Марина Ковальчук Звук - Ілона Шарапанюк Актори: Юрій Кулініч, Роб Фельдман, Сергій Медведєв, Андрій Сидоренко, Тетяна Фролова, Оксана Борбат. Увага! Вистави Дикого театру можуть провокувати і обурювати, моють вікові обмеження і не рекомендовані до перегляду людям з хиткю психікою.


Заказать и купить билеты на Том на ферме (Дикий театр) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Том на ферме (Дикий театр) в Киеве состоится 17 марта 2017 г, 19:00, Малая Опера.

Том приїздить на похорон свого друга, що трагічно загинув.

Він знайомиться з його сім’єю, і виявляється, що ніхто: ані мати, ані брат, і навіть він – не знали загиблого по-справжньому.

«Дикий театр», Львівський театр імені Лесі Українкипредставляють спільний проект: вистава за п’єсою знаменитого канадського драматурга та сценариста Мішеля Марка Бушара «Том на фермі».

Постановку вистави здійснив український драматург і режисер Павло Ар’є.

Мішель Марк Бушар і автор перекладу Ростислав Нємцев відвідають прем’єрні покази в Україні та візьмуть участь у заходах і обговоренні.

Торік видавництво Анетти Антоненко видало книгу "Том на фермі" з українським перекладом.

Це дало змогу зробити першу в Україні театральну інтерпретацію скандальної п’єси,котра піднімає проблеми рівності, одностатевого кохання та фатальної сили соціальних стереотипів.

Продюсери проекту - Ярослава Кравченко і Олексій Ананов

Режисер - Павло Ар’є

Художник - Артем Мокренець

Композитор - Лєна Ребрик

Хореограф - Антон Овчінніков

Відео - Микита Плужко

Головний адміністратор, асистент режисера - Марина Ковальчук

Звук - Ілона Шарапанюк

Актори: Юрій Кулініч, Роб Фельдман, Сергій Медведєв, Андрій Сидоренко, Тетяна Фролова, Оксана Борбат.

Увага! Вистави Дикого театру можуть провокувати і обурювати, моють вікові обмеження і не рекомендовані до перегляду людям з хиткю психікою.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber