Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Театр теней «Fireflies» в Киеве - 1

Театр теней «Fireflies»

Киев, 01 октября 2017 г, 19:00
Freedom / Фридом Freedom / Фридом
ул. Кирилловская, 134
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Славнозвісний театр тіней, що вже став легендою, готовий здивувати публіку новим феноменальним шоу! Команда «Fireflies» подорожує світом, втілюючи Вашу уяву в яскраве дійство. 1 жовтня кияни затамують подих від подиву та інтриги, адже неперевершена гра світла та тіні у поєднанні з креативним сюжетом створює атмосферу п'янкого видовища. А все починалося лише 7 років тому у Чернігові. Театр «народився» у 2010 р., але вже став «живою легендою», адже є одним з засновників жанру театру тіней в Україні та за її межами. Від любителів до професіоналів. Спочатку був ліхтарик Хто би міг подумати, що для перших виступів тодішні «новачки» користувалися лише телефоном з ліхтариком та ширмою, але бажання розвиватися та щоденні багатогодинні тренування зробили їх професіоналами, визнаними далеко за межами нашої країни. Fireflies є фіналістом телевізійних шоу формату Got Talent: - "Україна має талант", Україна (2011) - "Mam Talent", Польща (2013) - "Das Supertalent", Німеччина (2014) А створене командою повнометражне тіньове шоу "Shadow Space" налічує прихильників не лише з Україні, а й Китаю, Болгарії та інших країн світу. Театр тіней Fireflies представляє нашу країну на всесвітніх фестивалях та конкурсах. - Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва "ГогольFest 2012" - Фестиваль "Qatar Spring Festival 2013" - Церемонія нагородження "RWANGA AWARDS 2014" - Фестиваль "Країна мрій" 2014 - Гала шоу Чемпіонату Європи з Муай Тай 2014 - Фестиваль "Eid Al Adha Festival 2015" Доказом того, що акторська майстерність у цієї чернігівської банди б'є ключем є перемога на кінофестивалі Handle ClimateChange Film Festival (HCCFF) в Китаї у номінації "Найкращий короткометражний фільм 2015 року". Визнані світом – вони прямують до Вашого міста, аби у перший день жовтня Ви відчули вибуховий подих тіні разом з «Fireflies»!

Заказать и купить билеты на Театр теней «Fireflies» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Театр теней «Fireflies» в Киеве состоится 01 октября 2017 г, 19:00, Freedom / Фридом.

Славнозвісний театр тіней, що вже став легендою, готовий здивувати публіку новим феноменальним шоу!

Команда «Fireflies» подорожує світом, втілюючи Вашу уяву в яскраве дійство.

1 жовтня кияни затамують подих від подиву та інтриги, адже неперевершена гра світла та тіні у поєднанні з креативним сюжетом створює атмосферу п'янкого видовища.

А все починалося лише 7 років тому у Чернігові.

Театр «народився» у 2010 р., але вже став «живою легендою», адже є одним з засновників жанру театру тіней в Україні та за її межами.

Від любителів до професіоналів.

Спочатку був ліхтарик

Хто би міг подумати, що для перших виступів тодішні «новачки» користувалися лише телефоном з ліхтариком та ширмою, але бажання розвиватися та щоденні багатогодинні тренування зробили їх професіоналами, визнаними далеко за межами нашої країни.

Fireflies є фіналістом телевізійних шоу формату Got Talent:

- "Україна має талант", Україна (2011)

- "Mam Talent", Польща (2013)

- "Das Supertalent", Німеччина (2014)

А створене командою повнометражне тіньове шоу "Shadow Space" налічує прихильників не лише з Україні, а й Китаю, Болгарії та інших країн світу.

Театр тіней Fireflies представляє нашу країну на всесвітніх фестивалях та конкурсах.

- Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва "ГогольFest 2012"

- Фестиваль "Qatar Spring Festival 2013"

- Церемонія нагородження "RWANGA AWARDS 2014"

- Фестиваль "Країна мрій" 2014

- Гала шоу Чемпіонату Європи з Муай Тай 2014

- Фестиваль "Eid Al Adha Festival 2015"

Доказом того, що акторська майстерність у цієї чернігівської банди б'є ключем є перемога на кінофестивалі Handle ClimateChange Film Festival (HCCFF) в Китаї у номінації "Найкращий короткометражний фільм 2015 року".

Визнані світом – вони прямують до Вашого міста, аби у перший день жовтня Ви відчули вибуховий подих тіні разом з «Fireflies»!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber