Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
 Рятувальна квест-місія «Сердечна катастрофа». Телепорт360 в Киеве

Рятувальна квест-місія «Сердечна катастрофа». Телепорт360

Киев, 11 февраля 2018 г, 11:30
ВДНГ ВДНГ
пр. Академика Глушкова, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Рятувальна квест-місія “Сердечна катастрофа” В науковому штабі справжня біда… Один з наших спецагентів зовсім втратив голову...через кохання. Куди подівся їдкий натр та мідний купорос? І що це за амортенція, сироватка “Сліпе кохання” та кристали Купідона в наших хімічних бутлях? Більш того… в лабораторії повний безлад, а на екрані, замість формул та графіків, сердечки та квіти. Що ж робити? Як повернути спецагента до тями? Як навести порядок в лабораторії та приготувати її до майбутніх досліджень? Все це під силу лише сміливим та кмітливим учасникам рятувальної квест-місії! Протягом випробування учасникам доведеться: -дослідити хімію почуттів -постріляти зі зброї Амура -зібрати розбите серце спецагента -приготувати еліксир кохання -створити хімічний таймер -розгадати зашифровані любовні листи -…та врешті-решт звільнити спецагента від чар кохання!

Заказать и купить билеты на Рятувальна квест-місія «Сердечна катастрофа». Телепорт360 можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Рятувальна квест-місія «Сердечна катастрофа». Телепорт360 в Киеве состоится 11 февраля 2018 г, 11:30, ВДНГ.

Рятувальна квест-місія “Сердечна катастрофа”

В науковому штабі справжня біда… Один з наших спецагентів зовсім втратив голову...через кохання. Куди подівся їдкий натр та мідний купорос? І що це за амортенція, сироватка “Сліпе кохання” та кристали Купідона в наших хімічних бутлях? Більш того… в лабораторії повний безлад, а на екрані, замість формул та графіків, сердечки та квіти.

Що ж робити? Як повернути спецагента до тями? Як навести порядок в лабораторії та приготувати її до майбутніх досліджень? Все це під силу лише сміливим та кмітливим учасникам рятувальної квест-місії!

Протягом випробування учасникам доведеться:

-дослідити хімію почуттів

-постріляти зі зброї Амура

-зібрати розбите серце спецагента

-приготувати еліксир кохання

-створити хімічний таймер

-розгадати зашифровані любовні листи

-…та врешті-решт звільнити спецагента від чар кохання!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber