Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Праздничный концерт «Woman in Love» в Киеве

Праздничный концерт «Woman in Love»

Киев, 07 марта 2018 г, 19:00
Украинский дом Украинский дом
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Woman in Love Святковий концерт! 7 березня о 19:00 в Українському Домі на Європейській площі Національний академічний духовий оркестр України подарує Вам особливий святковий концерт «Woman in Love». Початок весни, перше тепло, спів птахів і Міжнародний жіночий день! 8 березня – це обов’язково кохання: тепле, справжнє, глибоке та самовіддане. Яка вона, закохана жінка? Закохана жінка така чуттєва, така турботлива та неймовірно ніжна. Але й водночас вона пристрасна, енергійна, імпульсивна. Закохана жінка – це коктейль, це вир емоцій та почуттів… Та музика! Музика у серці, музика в душі, музика навкруги. Найвідоміші хіти - для найдорожчих жінок! У програмі концерту на Вас чекають кавер-версії композицій від Adele, Robbie Williams, Whitney Houston, Joe Cocker, Queen, Robbie Williams, Tom Jones, Eagles, Ennio Morricone та багатьох інших у виконанні 60 музикантів. Вони славлять та звеличують жінку, розкривають її істинне значення. На концерті Національного академічного духового оркестру України “Woman in Love” Ви будете закохані! Закохані в усе, що Вас оточує, у саме життя! Ви пропустите через себе кожну пісню, відчуєте яскраві емоції, які дарує справжня любов. Створіть справжнє свято! Купуйте квитки на концерт Національного академічного духового оркестру України під диригуванням Олексія Вікулова, який відбудеться 7 березня о 19:00 в Українському Домі.Заказать и купить билеты на Праздничный концерт «Woman in Love» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Праздничный концерт «Woman in Love» в Киеве состоится 07 марта 2018 г, 19:00, Украинский дом.

Woman in Love

Святковий концерт!

7 березня о 19:00 в Українському Домі на Європейській площі Національний академічний духовий оркестр України подарує Вам особливий святковий концерт «Woman in Love».

Початок весни, перше тепло, спів птахів і Міжнародний жіночий день!

8 березня – це обов’язково кохання: тепле, справжнє, глибоке та самовіддане.

Яка вона, закохана жінка?

Закохана жінка така чуттєва, така турботлива та неймовірно ніжна. Але й водночас вона пристрасна, енергійна, імпульсивна. Закохана жінка – це коктейль, це вир емоцій та почуттів… Та музика! Музика у серці, музика в душі, музика навкруги.

Найвідоміші хіти - для найдорожчих жінок! У програмі концерту на Вас чекають кавер-версії композицій від Adele, Robbie Williams, Whitney Houston, Joe Cocker, Queen, Robbie Williams, Tom Jones, Eagles, Ennio Morricone та багатьох інших у виконанні 60 музикантів. Вони славлять та звеличують жінку, розкривають її істинне значення.

На концерті Національного академічного духового оркестру України “Woman in Love” Ви будете закохані! Закохані в усе, що Вас оточує, у саме життя! Ви пропустите через себе кожну пісню, відчуєте яскраві емоції, які дарує справжня любов.

Створіть справжнє свято! Купуйте квитки на концерт Національного академічного духового оркестру України під диригуванням Олексія Вікулова, який відбудеться 7 березня о 19:00 в Українському Домі.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber