Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Сватанье на Гончаровке (театр им. П.К. Саксаганского) в Киеве

Сватанье на Гончаровке (театр им. П.К. Саксаганского)

Киев, 18 апреля 2018 г, 19:00
Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины
ул. Грушевского, 30/1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
«Сватання на Гончарівці» «Просили меня написать для театра оперу, я собрал главных здешних характеров несколько, наполнил песнями, обрядами, и пошло дело в лад» (Г. Квітка-Основ’яненко) Сталася ця видатна подія ще в позаминулому столітті – у 1831 році. І живе з того часу «Сватання на Гончарівці» чи не на кожній сцені українського (й не тільки) театру. На кону театру ім. Саксаганського – майже 35 років! Плине час, змінюються люди, смаки, уподобання, але невмируща класика – вічна. Прем’єра «Сватання на Гончарівці» відбулася 27 грудня 1982 року у Володарці. З того часу виставу побачили і полюбили глядачі не лише нашого рідного театру, а й усієї України! Як і 35 років тому, глядачі вболівають за долю Уляни та Олексія, сміються і співпереживають героям та просто насолоджуються улюбленою виставою. Сценічне прочитання саксаганцями цього твору є визначною класикою сучасного театрального мистецтва. За кількістю аншлагів має право бути занесеним до книги рекордів Гіннеса. Театральна феєрія, в якій поєднуються динамічний сюжет, яскравість характерів, хитромудра інтрига і все це помножене на гумор і самоіронію. Дійові особи та виконавці: Уляна – Ксенія АнтоноваОлексій – Микола МіревичОдарка – нар. артистка України Лідія ДяченкоСтецько – Антон ПилипейченкоПрокіп – Роман ВдовикаКондзюба – Скорик – засл. артист України Всеволод ШекітаТиміш – Сергій Литвиненко


Заказать и купить билеты на Сватанье на Гончаровке (театр им. П.К. Саксаганского) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Сватанье на Гончаровке (театр им. П.К. Саксаганского) в Киеве состоится 18 апреля 2018 г, 19:00, Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины.

«Сватання на Гончарівці»

«Просили меня написать для театра оперу, я собрал главных здешних характеров несколько, наполнил песнями, обрядами, и пошло дело в лад» (Г. Квітка-Основ’яненко)

Сталася ця видатна подія ще в позаминулому столітті – у 1831 році. І живе з того часу «Сватання на Гончарівці» чи не на кожній сцені українського (й не тільки) театру. На кону театру ім. Саксаганського – майже 35 років!

Плине час, змінюються люди, смаки, уподобання, але невмируща класика – вічна. Прем’єра «Сватання на Гончарівці» відбулася 27 грудня 1982 року у Володарці. З того часу виставу побачили і полюбили глядачі не лише нашого рідного театру, а й усієї України!

Як і 35 років тому, глядачі вболівають за долю Уляни та Олексія, сміються і співпереживають героям та просто насолоджуються улюбленою виставою.

Сценічне прочитання саксаганцями цього твору є визначною класикою сучасного театрального мистецтва.

За кількістю аншлагів має право бути занесеним до книги рекордів Гіннеса. Театральна феєрія, в якій поєднуються динамічний сюжет, яскравість характерів, хитромудра інтрига і все це помножене на гумор і самоіронію.

Дійові особи та виконавці:

Уляна – Ксенія Антонова
Олексій – Микола Міревич
Одарка – нар. артистка України Лідія Дяченко
Стецько – Антон Пилипейченко
Прокіп – Роман Вдовика
Кондзюба –
Скорик – засл. артист України Всеволод Шекіта
Тиміш – Сергій Литвиненко

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber