Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Сватовство на Гончаровке в Киеве

Сватовство на Гончаровке

Киев, 08 января 2018 г, 19:00
Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины
ул. Грушевского, 30/1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Другие даты 21.06
Цю історію люблять усі українці!!!! Це справжня українська класика...«Сватання на Гончарівці» – одна з кращих, художньо довершених побутових п’єс в українській класичній драматургії, що не втрачає своєї привабливості і сьогодні. Глядачі з незмінним захопленням спостерігають за тим, як красуня Уляна підносить гарбуза недолугому Стецькові, а спритний і вигадливий вояка Скорик допомагає їй одружитися зі своїм коханим Олексієм. Чарівність і неординарність цієї вистави полягає у глибокій народності, в іскристому гуморі, яким наділені головні герої. Ці яскраві типажі, створені на фольклорній основі, донині живуть у народі, а тема палкого кохання і боротьби за своє щастя завжди була і буде актуальною.«Сватання на Гончарівці» - твір, наділений водевільною інтригою, де лірика та гумор розкриваються у різножанрових музичних номерах, – актуальний та популярний і сьогодні.Так уміють жартувати тільки українці! Приходьте та отримайте море задоволення від неповторних гумористичних діалогів, виписані Григорієм Квіткою-Основ’яненком та грою неперевершених акторів театру!Музична комедія-жарт на 2 діїМузика Кирила СтеценкаРежисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Віра ТимченкоХудожник – заслужений працівник культури України Олександр СимоненкоДиригент – Олексій РощакБалетмейстер – Ольга ШпаковськаХормейстер – заслужений працівник культури України Микола БорщУ виставі задіяні:засл.арт.Укр. Антоніна Баглій, арт. Олена Бондаренко, арт. Едуард Брагіда, арт. Євгенія Василенко,арт. Анатолій Ковальський, арт. Валентин Корінь, арт. Микола Лемешко,арт. Альберт Лукашов, арт. Микола Мироненко,арт. Сергій Носенок, арт. Олена Стаценко.У масових сценах – артисти драми та балету театру.

Сватовство на Гончаровке в других городах:

27ср июня, 2018

ЗапорожьеТеатр им.Магара

18:00 40 - 40 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Сватовство на Гончаровке можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Сватовство на Гончаровке в Киеве состоится 08 января 2018 г, 19:00, Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины.

Цю історію люблять усі українці!!!! Це справжня українська класика...

«Сватання на Гончарівці» – одна з кращих, художньо довершених побутових п’єс в українській класичній драматургії, що не втрачає своєї привабливості і сьогодні. Глядачі з незмінним захопленням спостерігають за тим, як красуня Уляна підносить гарбуза недолугому Стецькові, а спритний і вигадливий вояка Скорик допомагає їй одружитися зі своїм коханим Олексієм. Чарівність і неординарність цієї вистави полягає у глибокій народності, в іскристому гуморі, яким наділені головні герої. Ці яскраві типажі, створені на фольклорній основі, донині живуть у народі, а тема палкого кохання і боротьби за своє щастя завжди була і буде актуальною.

«Сватання на Гончарівці» - твір, наділений водевільною інтригою, де лірика та гумор розкриваються у різножанрових музичних номерах, – актуальний та популярний і сьогодні.

Так уміють жартувати тільки українці! Приходьте та отримайте море задоволення від неповторних гумористичних діалогів, виписані Григорієм Квіткою-Основ’яненком та грою неперевершених акторів театру!

Музична комедія-жарт на 2 дії

Музика Кирила Стеценка

Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Віра Тимченко
Художник – заслужений працівник культури України Олександр Симоненко
Диригент – Олексій Рощак
Балетмейстер – Ольга Шпаковська
Хормейстер – заслужений працівник культури України Микола Борщ

У виставі задіяні:

засл.арт.Укр. Антоніна Баглій,
арт. Олена Бондаренко,
арт. Едуард Брагіда,
арт. Євгенія Василенко,
арт. Анатолій Ковальський,
арт. Валентин Корінь,
арт. Микола Лемешко,
арт. Альберт Лукашов,
арт. Микола Мироненко,
арт. Сергій Носенок,
арт. Олена Стаценко.
У масових сценах – артисти драми та балету театру.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber